Bvlgari Mon Jasmin Noir telové mlieko pre ženy

 • Bvlgari Mon Jasmin Noir telové mlieko pre ženy
   viac

  Varianty Bvlgari Mon Jasmin Noir

  • Bvlgari Mon Jasmin Noir telové mlieko pre ženy 100 ml telové mlieko pre ženy 100 ml  

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: BVL0259

  Hore

  Popis parfému Bvlgari Mon Jasmin Noir

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Mon Jasmin Noir je nová verzia tajomnej Bvlgari Jasmin Noir. Mon Jasmin Noir je ako žiariaci a zvodný klenot ponorený v návykových kvetinových kompozíciách. Modernosť a zmyselnosť tejto vône je dosiahnutá dokonale premyslenou kompozíciou konvaliniek, jazmínu, pižma, nugátu a sviežimi lesnými nótami. Flakón je perleťovo biely, zdobený zlatým uzáverom s čiernou stužkou. Tvorcovia tejto úchvatnej vône sú známy Olivier Polge a Sophie Labbe.

  Hore

  O značke Bvlgari

  Parfémy Bvlgari | Bvlgari (založená 1884, Rím, Taliansko) je luxusnou módnou značkou s výrazným talianskym štýlom. Značka Bvlgari čerpá inšpiráciu z nadčasovej krásy gréckeho a rímskeho umenia, ktorú obdivoval zakladateľ Sotirio Bvlgari pochádzajúci z gréckeho Epira z rodiny výrobcu strieborných šperkov, čo sa dnes viacmenej odráža v dizajne ich flakónov. Vôbec prvý obchod Bvlgari vznikol v Ríme a čoskoro sa stal miestom početných aristokratických zábav. Po Druhej svetovej vojne aplikovala rodina Bvlgari prísne francúzske pravidlá pre výrobu zlatých šperkov a módnych doplnkov Bvlgari, pokrstila svoj vôbec prvý obchod v Amerike (New York) a zamerala sa tiež na hodinky. Od roku 1993 sú tu konečne aj parfémy Bvlgari, ktoré boli ako obvykle len otázkou času. Parfémy Bvlgari okamžite zatínajú pazúriky a dávajú o sebe vo svete módy hlasito vedieť pomerne konvenčnou radou Eau Parfumée au Thé Vert. Teraz je populárna napr. mladá kolekcia Bvlgari Omnia – ona je však „mladá“ v prípade Bvlgari prakticky každá rada. História parfémov značky je totiž veľmi krátka, ale zároveň veľmi rušná.

  Hore

  Recenzie Bvlgari Mon Jasmin Noir

  Čo si o Bvlgari Mon Jasmin Noir myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o., Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057. Údaje môžu byť odovzdané a spracované sesterskými spoločnosťami a ďalšími spracovateľmi. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať, požadovať od správcu prístup k osobným údajom, ich opravu, výmaz, prenositeľnosť, poprípade obmedzenie spracovania. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.​

  Menu