Bvlgari Jasmin Noirparfumovaná voda tester pre ženy

33×
Bvlgari Jasmin Noir parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
Bvlgari Jasmin Noir parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Kód: BVL0105 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Bvlgari Jasmin Noir
Zloženie

Hlavná zložka jazmín sa tu v provnaní s inými vôňami zahaľuje do záhadných drevitých tónov, čo vytvára podmanivú vôňu. Ak chcete pôsobiť krehko a tajomne zároveň, potom je Bvlgari Jasmin Noir najlepšou voľbou.

Zloženie

Hlava
gardénia, zelené tóny
Srdce
jasmín pravý (arabský), mandle
Základ
vzácne dreviny, pižmo, sladké drievko, fazule tonka, ambra, pačuli
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Jasmin Noir