Bvlgari Man Wood Essenceparfumovaná voda pre mužov

Bvlgari Man Wood Essence parfumovaná voda pre mužov
Bvlgari Man Wood Essence parfumovaná voda pre mužov
Akcia
60 ml
47,50

Kód: BVL05112 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 29. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Bvlgari Man Wood Essence
Zloženie

Poddajte sa sviežej vôni citrusov a preneste sa do tropického leta. Pánska parfumovaná voda pre mužov Bvlgari Man Wood Essence vás naladí na správnu vlnu a dodá vám sebavedomie nielen v spoločnosti.

  • drevitá vôňa s citrusovými tónmi
  • pre moderného džentlmena
  • ideálna na každodenné nosenie, ale aj výnimočnú príležitosť

Zloženie vône
Svieže tóny citrusov a citrónovej kôry sa vo vrchných vrstvách miesia s hrejivými tónmi cédrového dreva, ktoré je ukryté v samom srdci tejto mužnej vône. Po chvíľke váš čuch zachytí sladkú vôňu vanilky, ktorú má na svedomí benzoe, tiež nazývaná živica, a tvorí základ tejto parfumovanej vody.

Príbeh vône
Idol ženských sŕdc, kanadský herec Nick Bateman, sa nestal tvárou tejto vône náhodou. Aj on si dobre uvedomuje, že jednou z najdôležitejších vecí pravého džentlmena je správne vybraná vôňa. Bvlgari Man Wood Essence uzrela svetlo sveta roku 2018.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
koriander
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cyprus
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
cédrové drevo
Druh vône
drevitá

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Man Wood Essence