Bvlgari Omnia Amethystetoaletná voda tester pre ženy

18×
Bvlgari Omnia Amethyste toaletná voda tester pre ženy 65 ml
Bvlgari Omnia Amethyste toaletná voda tester pre ženy 65 ml
toaletná voda tester pre ženy 65 ml

Kód: BVL0130 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Bvlgari Omnia Amethyste
Zloženie

Bvlgari Omnia Amethyste je kvetinovo ovocnou vôňou, ktorá predstavuje rafinovanú skladbu čerstvých tónov grapefruitu, ruže a kosatca. Parfém je vhodný pre dievčatá, ale svojou jemnou zmyselnosťou nepopiera ani stopy ženstva.

Zloženie

Hlava
ružový grapefruit, zelené tóny
Srdce
bulharská ruža, kosatec
Základ
drevité tóny, heliotrop
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Bvlgari

Predstavte si nekonvenčné materiály, živé farebné kombinácie aj nezameniteľné motívy, ktoré sa snúbia s dokonale vyváženými tvarmi – to je značka Bvlgari. Jej módne aj kozmetické kúsky doplnia vašu osobnosť a padnú vám ako druhá koža.

Talianska módna firma Bvlgari vznikla v Ríme v roku 1884 vďaka mužovi menom Sotirio Bulgari, ktorého meno hrdo nesie dodnes. Značka tak už viac než 130 rokov prináša nielen luxusnú módu, módne doplnky, ale napríklad aj šperky v štýle Art Deco.

Bvlgari je však známe aj výrobou vôní. Nejeden parfum Bvlgari si svojou nezameniteľnou kompozíciou získal srdcia žien aj mužov po celom svete. Napríklad dámska vôňa Bvlgari Omnia, inšpirovaná žiarivými drahokamami, patrí dnes medzi legendy, ktoré sa rokmi dočkali mnohých rôznych obmien v podobe limitovaných aj stálych edícií.

Bvlgari je nielen symbolom dokonalosti, ale zároveň patrí aj medzi tie značky, ktorým nie je ľahostajný osud našej planéty. Aktívne sa podieľa na hľadaní ciest k trvalej udržateľnosti a zaujíma sa aj o rôzne ďalšie globálne výzvy.

Recenzie Bvlgari Omnia Amethyste

4.0
14
1
1
1
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem