Byredo Accessorieskožené puzdro na parfum unisex

Byredo Accessories kožené puzdro na parfum unisex
Byredo Accessories kožené puzdro na parfum unisex
Doprava zadarmo
12 ml
111,00

Kód: BYR0673 | 1 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 25. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 25. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Byredo Accessories

Kožené puzdro na parfém Byredo Accessories je praktickým a štýlovým doplnkom pre každého milovníka parfémov. Samotný flakón vône ochráni pred poškodením, a preto budete môcť mať svoju obľúbenú vôňu kedykoľvek a kdekoľvek u seba.

O značke Byredo

Byredo je švédska značka osobitých niche parfémov, za ktorých vznikom stojí bývalý basketbalový hráč a vyštudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranne talentovaný muž objavil svoju vášeň k vôňam už počas svojho dospievania.

Založiť svoju vlastnú značku niche parfémov sa však rozhodol až v roku 2006, keď vo svojich 31 rokoch začal spolupracovať s poprednými svetovými parfumérmi, ako je Olivia Giacobetti alebo Jerome Epinette. Parfémy Byredo sú výnimočné rovnako ako ich tvorca. Inšpirované sú nielen Benovými zážitkami a spomienkami na detstvo, ale aj jeho indickými predkami z matkinej strany.

Parfémy Byredo vedú predovšetkým svojimi čistými jednoduchými kompozíciami, v ktorých dokáže perfektne vyniknúť každá ingrediencia. Objavte vône, ktoré sú naozaj unikátne, osobité a príťažlivé zároveň. Vyskúšajte niektorý z excelentných niche parfémov Byredo!  

Recenzie Byredo Accessories