Cacharel Amor Amor Forbidden Kisstoaletná voda pre ženy

1×
Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss toaletná voda pre ženy 50 ml
Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: CAC0006 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss
Zloženie

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss je orientálno-kvetinová dámska vôňa pre mladé ženy a dievčatá. Symbolizuje zakázaný bozk, ktorý je tajomný, odvážny a zmyselný. Parfém Amor Amor Forbidden Kiss je inšpirovaný tvrdohlavou a zakázanou láskou.

Úvod vône Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss patrí vzrušujúcim ovocným tónom, okorenenému grapefruitu a hravej mandarinke. Vášnivým srdcom prestupujú noty pôvabnej pivonky, arómy kávy a opojné esencie frangipani. Zmyselnému základu dominuje čisté drahocenné pižmo a sladký závoj z vanilky. Exkluzívny dámsky parfém od Cacharel vám bude skvelým doplnkom na romantickej schôdzke.

Dámska vôňa Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss je určená pre všetky dievčatá, ktoré niekedy porušia pravidlá

Zloženie

Hlava
mandarínka, ovocné tóny, korenie
Srdce
káva, pivonka, pluméria
Základ
pižmo, vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Cacharel

Francúzske parfémy Cacharel sa inšpirujú rýdzou ženskosťou, sú hravé, dynamické a hmýria farbami. Vynikajú vášnivými tónmi a ušľachtilými ingredienciami a spájajú v sebe tradičné aj moderné vplyvy.

Zakladateľ značky Jean Bousquet bol pôvodne iba návrhárom. Cacharel sa stal jedným z prvých módnych domov, ktoré v 60. rokoch predstavili ready-to-wear kolekcie ako alternatívu k haute couture móde. Svojimi sviežimi a trendy modelmi oblečenia predstihla značka svoju dobu nielen vo svete módy, ale darí sa jej to naďalej aj v tom parfémovom.

Vône Cacharel oslavujú ženstvo a romantiku a predstavujú ich v najrôznejších podobách – v legendárnej dievčenskej vôni Anaïs Anaïs, vo vášnivej parfumovanej vode Cacharel Amor Amor alebo v trúfalej a nezávislej Yes I Am. Každý parfém Cacharel je čuchovým vyjadrením niektorej z fáz života každej ženy.

Recenzie Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss