Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hallparfumovaná voda pre mužov

Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hall parfumovaná voda pre mužov
Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hall parfumovaná voda pre mužov
Doprava zadarmo
50 ml
74,45

Kód: CFW01484 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 28. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hall
Zloženie

Parfumovaná voda Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hall je dokonalou modernou vôňou, vďaka ktorej získate jedinečnú charizmu a ľahko dosiahnete svoje ciele.

  • drevito-orientálna
  • pre moderného džentlmena
  • na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

Zloženie

Hlava
pomaranč, rum, bergamot
Srdce
koriander, materina dúška, galbanum
Základ
tabak, vanilka, benzoin, kadidlo
Druh vône
zelená

O značke Captain Fawcett

Táto značka nesie meno neohrozeného edwardianského cestovateľov a prieskumníka, kapitána Peabodyho Fawcetta. Ten v roku 1905 bez stopy zmizol počas pátrania po prameňoch tajomnej rieky Ubangi – jedného z hlavných prítokov Konga.

O 92 rokov neskôr bol na povale istého domu objavený starý otlčený kufor s veľmi cenným obsahom. Išlo predovšetkým o toaletné puzdro plné rôznych balzamov, mastí a olejov, ktoré Fawcett a jeho spoločníci počas svojich dobrodružných expedícií používali. Okrem neho sa v polorozpadnutej cestovnej batožine nachádzali tiež obsiahle denníky, ktorých stránky ukrývajú fascinujúce príbehy o nedostatku, vytrvalosti a odvahe prekonávať prekážky, a podrobné zoznamy exotických ingrediencií, z ktorých kapitán vyššie spomínané prípravky vyrábal.

Vďaka tomu dnes v ponuke Captain Fawcett nájdete skutočne unikátne produkty. Nie div, že kozmetika Captain Fawcett si rýchlo získala obrovskú obľubu a na jej účinky prisahá celý rad známych osobností. Značka Captain Fawcett určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj imidž džentlmena, sú nároční, neuspokoja sa s málom a túžia cestovať po svete a objavovať jeho dosiaľ nepoznané krásy.

Recenzie Captain Fawcett Booze & Baccy Ricki Hall