Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq.

olej na bradu so zlatom

2×
Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. olej na bradu so zlatom
Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. olej na bradu so zlatom
Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. olej na bradu so zlatom
50 ml
42,55

Kód: CFW01369 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 25. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 25. 4. 2019
Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq.
50 ml | 42,55

Popis kozmetiky Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq.

Olej na bradu Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. obsahuje čiastočky 23-karátového zlata, vďaka ktorým získate zo svojho porastu absolútne luxusný pocit! Ten ešte umocní osviežujúca vôňa oceánu v kombinácii so zemitými živicovými tónmi a šťavnatými citrusmi.

Vlastnosti:

  • dodáva brade zdravý a lesklý vzhľad
  • prevonia bradu sviežou vôňou
  • ošetruje bradu a zjemňuje ju
  • praktické dávkovanie pomocou pipety

Zloženie:

  • vločky 23-karátového zlata – dodávajú brade príťažlivý lesk
  • éterické oleje – hydratujú a vyživujú bradu aj pleť

Ako aplikovať:
Pred použitím fľaštičku pretrepte. Niekoľko kvapiek oleja naneste do dlane a jemne v nich rozotrite, čím rozpustíte zlaté vločky. Potom vetrite olej prstami do brady aj pleti. Na záver bradu jemne prečešte hrebeňom.

Vlastnosti

Konzistencia
olej

O značke Captain Fawcett

Táto značka nesie meno neohrozeného edwardianského cestovateľov a prieskumníka, kapitána Peabodyho Fawcetta. Ten v roku 1905 bez stopy zmizol počas pátrania po prameňoch tajomnej rieky Ubangi – jedného z hlavných prítokov Konga.

O 92 rokov neskôr bol na povale istého domu objavený starý otlčený kufor s veľmi cenným obsahom. Išlo predovšetkým o toaletné puzdro plné rôznych balzamov, mastí a olejov, ktoré Fawcett a jeho spoločníci počas svojich dobrodružných expedícií používali. Okrem neho sa v polorozpadnutej cestovnej batožine nachádzali tiež obsiahle denníky, ktorých stránky ukrývajú fascinujúce príbehy o nedostatku, vytrvalosti a odvahe prekonávať prekážky, a podrobné zoznamy exotických ingrediencií, z ktorých kapitán vyššie spomínané prípravky vyrábal.

Vďaka tomu dnes v ponuke Captain Fawcett nájdete skutočne unikátne produkty. Nie div, že kozmetika Captain Fawcett si rýchlo získala obrovskú obľubu a na jej účinky prisahá celý rad známych osobností. Značka Captain Fawcett určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj imidž džentlmena, sú nároční, neuspokoja sa s málom a túžia cestovať po svete a objavovať jeho dosiaľ nepoznané krásy.