Carolina Herrera 212 VIP Mentoaletná voda pre mužov

16×
Carolina Herrera 212 VIP Men toaletná voda pre mužov
Carolina Herrera 212 VIP Men toaletná voda pre mužov
100 ml
53,50

Kód: CHR0105 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
streda 30. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 29. 9. 2020

Popis parfému Carolina Herrera 212 VIP Men
Zloženie

Nie, vy párty nepotrebujete. Párty potrebuje vás! Vyzbrojte sa esenciou zvodného mužského sebavedomia, ktorú v sebe koncentruje toaletná voda pre mužov Carolina Herrera 212 VIP Men, a nečakajte na niečo výnimočné. Vystúpte a sám sa staňte toho tvorcom.

  • magnetická mužná vôňa ideálna na večerné príležitosti
  • dodáva mužom esenciu nevyhnutnosti pri každej udalosti
  • orientálna drevitá vôňa, ktorá nikdy nezapadne v dave

Zloženie vône
O nezabudnuteľný zážitok z vône sa hneď v prvých okamihoch postará sviežosť limetky a mäty s dotykom luxusu v podaní tónov kaviáru. Ani po chvíli sa vám pulz nezastaví vďaka esencii vychladenej vodky s dotykom pikantného zázvoru. Dlhotrvajúci zážitok vám v záverečnej fáze zaistí kombinácia ambry, pižma a palisandrového dreva.

Príbeh vône
Na pozadí vzniku vône Carolina Herrera 212 VIP Men by ste našli novú mladú generáciu, ktorá objavuje príležitosti pulzujúceho nočného veľkomesta. Títo mladí ľudia sa neriadia žiadnymi pravidlami. Vytvárajú vlastné a ostatní ľudia ich nasledujú.

Flakón vône odráža mladosť a nadšenie, ktoré k nemu neodmysliteľne patria. Inšpiráciou pre jeho moderný a jasne definovaný dizajn sa stali tie najexkluzívnejšie párty New Yorku.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kaviár, mäta, limetka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vodka, zázvor
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, ambra, palisander kráľovský
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Carolina Herrera

„Cítim zodpovednosť k žene dneška – zodpovednosť, aby sa cítila sebaisto, moderne a medzi všetkými ostatnými krásne.“ Slová venezuelskej módnej návrhárky Caroliny Herrery sa odrážajú v ideách značky, ktorej v roku 1980 vdýchla život a prepožičala svoje meno.

Ovplyvnená medzinárodnou kultúrou aj módou vynikala Carolina Herrera výnimočným osobným štýlom od samého začiatku. S podporou Diany Vreeland, legendárnej módnej editorky Vogue, debutovala so svojou kolekciou v newyorskom Metropolitan Club a dočkala sa uznania kritikov. Čoskoro obliekala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a neskôr aj Michelle Obamu.

Do sveta vôní značka úspešne prenikla v roku 1988 a predstavila prvý parfém Carolina Herrera. Neskôr verejnosť ohromila najmä kolekcia Carolina Herrera 212, ktorej názov odkazuje na milovaný Manhattan, alebo dvojica dámskej a pánskej vône Carolina Herrera Good Girl a Bad Boy. Aj tá, rovnako ako ďalšie parfémy a celá značka, predstavuje luxus, eleganciu a nadčasovosť.

Recenzie Carolina Herrera 212 VIP Men16