Carrera Emotion Pour Homme

toaletná voda pre mužov 100 ml

Carrera Emotion Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Carrera Emotion Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Carrera Emotion Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: CRA0159 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Carrera Emotion Pour Homme
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému Carrera Emotion Pour Homme

  • drevitá vôňa
  • pre elegantného muža
  • na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

Zloženie

Hlava
bazalka, bergamot, grapefruit, mandarínka, slivka
Srdce
kardamóm, levanduľa, petitgrain
Základ
ambra, céder, pačuli, pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vône
aromatická, citrusová

O značke Carrera

Vo svete vôní majú muži svoje pevné miesto. Možno sa častejšie hovorí o parfémoch zo ženského pohľadu a prezentujú sa predovšetkým dámske vône, ale práve značka Carrera je dôkazom toho, že parfemárska brandža to myslí s mužmi vážne. Pánske vône Carrera boli a sú tvorené pre jednoduchých mužov, ktorí vyhľadávajú silné zážitky, oplývajú sebadôverou a bažia po vkusnej originalite.
Štylizovaný názov, symbolický pre kolekcie Carrera, je zárukou kvality, dynamiky a nevšednosti. U mužov podčiarkuje presne to, čo je na nich najtypickejšie, teda mužnosť. Svieže, zvodné a charizmatické tóny vôní Carrera spôsobujú hneď dvojaký efekt. Muži sa s nimi cítia prirodzene a okolie ich vníma veľmi pozitívne. Vône Carrera nepotrebujú oslňovať výstrednosťou, ich kúzlo je skryté hlbšie, v kvalitných ingredienciách, zaujímavých kombináciách a dokonalom súzvuku.
Pri pátraní po histórii značky Carrera sa musíme vrátiť hlboko do minulosti. Veď jej zakladateľ Wilhelm Muelhens stvoril svoju slávnu Eau De Cologne Original 4711 už v roku 1792 a následne stál pri zrode prestížnych kompozícií Carrera. Značka dodnes čerpá inšpiráciu z čias svojho vzniku a z nespochybniteľného majstrovstva svojho zakladateľa.
K hlbokej tradícii sa dnes pridáva určitý druh novátorstva, spolu so schopnosťou reagovať na potreby súčasných mužov, a výsledkom sú charizmatické a jedinečné vône. Medzi najznámejšie patria Carrera pour Homme alebo Carrera Master, ktoré sa zaradili medzi absolútnu klasiku.
Táto značka bude vždy voľbou mužov, ktorí sa nepotrebujú zahaľovať do presýtených výrazných vôní, ktoré ľahko prebijú ich vnútorné kúzlo. Carrera, naopak, sofistikovane a akoby z diaľky povzbudzuje sebavedomie mužov a jemne vyťahuje na povrch ich osobnosť.
K obľube vôní Carrera prispievajú aj flakóny s typickým dizajnom, priaznivá cena a skutočné renomé značky. Klasika v modernom poňatí je pripravená pre všetkých, ktorí vyznávajú nenápadný, ale o to pôsobivejší sexappeal, a svojou vôňou vyjadrujú určitý životný postoj. Carrera je jasným odkazom, že byť mužom nie je vôbec zlé!  

Hodnotenie Carrera Emotion Pour Homme

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!