Catrice 1 Minute Face Perfectorľahko zafarbená podkladová báza

Catrice 1 Minute Face Perfector ľahko zafarbená podkladová báza
Catrice 1 Minute Face Perfector ľahko zafarbená podkladová báza
5 ml
6,20

Kód: CTE02097 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 8. 4. 2020

Popis produktu Catrice 1 Minute Face Perfector

Podkladová báza Catrice 1 Minute Face Perfector dokonale vyhladí pleť, pripraví ju na nanesenie make-upu a zaručí dlhšiu výdrž vášho líčenia.

Vlastnosti:

  • dokonale pleť pripraví na aplikáciu make-upu
  • zmatňuje
  • vyhladzuje vrásky

Použitie:
Nanášajte malé množstvo prípravku na celú tvár alebo jednotlivé partie po použití denného krému.

O značke Catrice

Dekoratívna kozmetika Catrice nadchne každú ženu, ktorá sa rada líči! Prvotriedne produkty, luxusné obaly a atraktívne ceny - to je kozmetika Catrice, ktorá je inšpirovaná aktuálnymi svetovými trendmi v líčení! Vďaka širokému výberu odtieňov hravo vykúzlite extravagantné líčenie aj klasický štýl. Filozofiou značky Catrice je prezentovať nespútanosť, mnohotvárnosť a pestrosť, ktorú si môže dopriať každá žena!
Značka Catrice je tiež veľmi obľúbená pre svoje exkluzívne limitované edície, ktoré sú navrhnuté v súlade s momentálnym štýlom prezentovaným na módnych mólach. Vďaka tomu môžete so značkou Catrice neustále objavovať a skúšať niečo nové! Všetky výrobky Catrice majú mimoriadne kvalitné zloženie, ktoré sa neustále obnovuje. Dekoratívna kozmetika Catrice je pravidelne kontrolovaná a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nie sú testované na zvieratách, čo platí nielen pre jednotlivé výrobky, ale aj pre jednotlivé zložky, ktoré sú používané pri ich výrobe.

Recenzie Catrice 1 Minute Face Perfector