Popis produktu Catrice 18H Colour & Contour

S ceruzkou na oči Catrice 18H Colour & Contour hravo vytvoríte precíznu linku na zvýraznenie svojho pohľadu. Vďaka praktickému strúhadlu, ukrytému v konci ceruzky, je navyše ideálna aj na cestovanie!

Vlastnosti:

  • precízne kontúruje oči
  • má dlhotrvajúcu výdrž až 18 hodín
  • mäkká kontúra a intenzívna sýtosť farby
  • integrované strúhadlo

Ako aplikovať:
Ceruzkou kreslite linku pozdĺž línie rias od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu.

O značke Catrice

Dekoratívna kozmetika Catrice nadchne každú ženu, ktorá sa rada líči! Prvotriedne produkty, luxusné obaly a atraktívne ceny - to je kozmetika Catrice, ktorá je inšpirovaná aktuálnymi svetovými trendmi v líčení! Vďaka širokému výberu odtieňov hravo vykúzlite extravagantné líčenie aj klasický štýl. Filozofiou značky Catrice je prezentovať nespútanosť, mnohotvárnosť a pestrosť, ktorú si môže dopriať každá žena!
Značka Catrice je tiež veľmi obľúbená pre svoje exkluzívne limitované edície, ktoré sú navrhnuté v súlade s momentálnym štýlom prezentovaným na módnych mólach. Vďaka tomu môžete so značkou Catrice neustále objavovať a skúšať niečo nové! Všetky výrobky Catrice majú mimoriadne kvalitné zloženie, ktoré sa neustále obnovuje. Dekoratívna kozmetika Catrice je pravidelne kontrolovaná a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nie sú testované na zvieratách, čo platí nielen pre jednotlivé výrobky, ale aj pre jednotlivé zložky, ktoré sú používané pri ich výrobe.

Recenzie Catrice 18H Colour & Contour