Catrice Dawid Tomaszewski

ceruzka na oči a pery

Catrice Dawid Tomaszewski ceruzka na oči a pery
Catrice Dawid Tomaszewski ceruzka na oči a pery
odtieň 01 Gilded Glitz 1,1 g
9,90

Kód: CTE1504 | 1 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 21. 8. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 21. 8. 2019
Catrice Dawid Tomaszewski
odtieň 01 Gilded Glitz 1,1 g | 9,90

Popis produktu Catrice Dawid Tomaszewski

Ceruzka na oči Catrice Dawid Tomaszewski dokonale zvýrazní každé líčenie a zaistí zvodný pohľad.

Vlastnosti:

  • podčiarkne krásu očí
  • zvýrazní pohľad
  • perfektne priľne a kryje
  • matný vzhľad
  • dokonale orámuje a zvýrazní pery

Použitie:
Naneste linku plynulým ťahom na horné či dolné očné viečko. Vyznačte ceruzkou obrys pier, následne naneste rúž alebo lesk na pery.

Vlastnosti

Vodoodolné
nie

O značke Catrice

Dekoratívna kozmetika Catrice nadchne každú ženu, ktorá sa rada líči! Prvotriedne produkty, luxusné obaly a atraktívne ceny - to je kozmetika Catrice, ktorá je inšpirovaná aktuálnymi svetovými trendmi v líčení! Vďaka širokému výberu odtieňov hravo vykúzlite extravagantné líčenie aj klasický štýl. Filozofiou značky Catrice je prezentovať nespútanosť, mnohotvárnosť a pestrosť, ktorú si môže dopriať každá žena!
Značka Catrice je tiež veľmi obľúbená pre svoje exkluzívne limitované edície, ktoré sú navrhnuté v súlade s momentálnym štýlom prezentovaným na módnych mólach. Vďaka tomu môžete so značkou Catrice neustále objavovať a skúšať niečo nové! Všetky výrobky Catrice majú mimoriadne kvalitné zloženie, ktoré sa neustále obnovuje. Dekoratívna kozmetika Catrice je pravidelne kontrolovaná a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nie sú testované na zvieratách, čo platí nielen pre jednotlivé výrobky, ale aj pre jednotlivé zložky, ktoré sú používané pri ich výrobe.