Celine Dion Sensational Luxe Blossom

deodorant s rozprašovačom pre ženy 75 ml

Celine Dion Sensational Luxe Blossom deodorant s rozprašovačom pre ženy 75 ml
Celine Dion Sensational Luxe Blossom deodorant s rozprašovačom pre ženy 75 ml
75 ml

Kód: CDN0204 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Celine Dion Sensational Luxe Blossom
75 ml

Popis parfému Celine Dion Sensational Luxe Blossom

Dezodorant s rozprašovačom Celine Dion Sensational Luxe Blossom vám dodá sviežosť a potrebnú energiu. Pri použití v kombinácii s vôňou z rovnakého radu pomáha udržať jej intenzitu v priebehu celého dňa.

O značke Celine Dion

Spojenie hviezd šoubiznisu so svetom parfémov býva pomerne časté. Výnimkou nie je ani slávna kanadská speváčka, interpretka nezabudnuteľného hitu z filmu Titanic, Céline Dion. Istená zmluvou so spoločnosťou Coty Inc. vyrazila v roku 2004 so svojím prvým parfémom Celine Dion Notes dobyť trh s vôňami.
Parfémy Celine Dion sú poctivé, rovnako ako samotná speváčka. Vyznačujú sa osobitými harmonickými vôňami, ktoré pokrývajú spektrum od ľahkých kvetinových až po hrejivejšie orientálne kompozície. Prvotnému rozhodnutiu Céline Dion ponúknuť svoju značku širokému okruhu zákazníčok je prispôsobená aj veľmi priaznivá cena. Za dostupnú investíciu získavajú zákazníčky veľmi kvalitný, krásne balený parfém, ktorý môžu úspešne používať na denné nosenie i na výnimočnejšie príležitosti. Dámskym parfémom Celine Dion nechýba fantázia, šarm a osobité čaro, a preto sa stali úspešnými a obľúbenými medzi ženami najrôznejšieho veku a spoločenského postavenia.
V parfémoch Celine Dion akoby sa odrážal aj jej život a posolstvo, že prekážky sa dajú a majú prekonávať. Céline sa narodila do početnej nemajetnej rodiny, kde však bola láska k hudbe úplne bežnou súčasťou života. Osudovým sa pre ňu stalo stretnutie s producentom René Angélilom, ktorý sa stal jej partnerom na poli pracovnom a časom aj súkromnom.
Jedným z nedávnych diel Céline Dion je moderná kvetinovo-ovocná vôňa Celine Dion Signature. Parfém vzdáva hold všetkým charizmatickým, okúzľujúcim ženám, so zdravým sebavedomím a veľkou životnou energiou. Vôňa sa vám otvorí iskrivými tónmi ľadovej hrušky, šťavnatej slivky a sviežeho šťavnatého jablka. Nasleduje kvetinové srdce s brilantnou mimózou a opojným jazmínom. Podstatu sofistikovanej zmyselnej ženy doťahuje bohaté jantárové a teplé pižmo.
V ponuke dámskych parfémov Celine Dion nájdete ďalšie veľmi populárne vône, ako sú, Celine Dion Chic, Celine Dion Pure Brilliance alebo Celine Dion Sensational. Parfémy Celine Dion si obľúbia ženy, ktoré chcú byť stredobodom pozornosti, ale zároveň pôsobia veľmi prirodzene, sofistikovane a vyrovnane. Vône sú bez výnimky uzavreté v atraktívnych flakónoch, ktoré ešte podčiarkujú ich príťažlivosť. Parfémy Celine Dion akcentujú vašu ženskosť a spoľahlivo vás podporia vo všetkom, čo práve robíte.

Recenzie Celine Dion Sensational Luxe Blossom

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!