Chanel Accessories zrkadielko

2×
Chanel Accessories zrkadielko
Chanel Accessories zrkadielko
zrkadielko
32,50

32,50 / 1 ks, vr. DPH
Kód: CHA0002 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 21. 6. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 20. 6. 2021

Popis Chanel Accessories

Zbavte sa za okamih všetkých pochybností o stave svojho make-upu. Stačí mať po ruke ultratenké zrkadielko Chanel Accessories. Zmestí sa do každej kabelky, kozmetickej taštičky aj do vrecka. Svoj vzhľad si môžete skontrolovať normálnym či zväčšovacím zrkadielkom, ktoré oceníte predovšetkým pri líčení detailov a úpravách.

Vlastnosti:

  • praktické obojstranné vyhotovenie
  • obsahuje klasické a zväčšovacie zrkadielko
  • veľmi tenké a ľahké
  • na precízne líčenie v ktorúkoľvek dennú hodinu
  • elegantný a kompaktný dizajn

Ako používať:
Jednoducho otvorte a podľa potreby použite zrkadielko s normálnym alebo zväčšovacím odrazom.

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Accessories2