Chanel Allure Homme Édition Blancheparfumovaná voda pre mužov

3×
Chanel Allure Homme Édition Blanche parfumovaná voda pre mužov
Chanel Allure Homme Édition Blanche parfumovaná voda pre mužov
50 ml
94,50

Kód: CHA2766 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Chanel Allure Homme Édition Blanche
Zloženie

Luxusná orientálna vôňa, ktorá je ako stvorená pre ozajstného džentlmena. To je parfumovaná voda Chanel Allure Homme Édition Blanche, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu medzi eleganciou a mužnosťou. Parfumér Jacques Polge tu stavil na silu protikladov medzi sviežimi citrusmi a zemitými tónmi, medzi teplom a chladom.

  • svieža orientálna vôňa
  • pre moderného džentlmena
  • ideálna na denné nosenie

Zloženie vône
Na začiatku očarí vaše zmysly citrusová sviežosť sicílskeho citróna s bergamotom. Potom prichádza na rad sila a hrejivosť santalového dreva. Základ vône tvorí vetiver kombinovaný s lahodnou vanilkou z Madagaskaru.

Príbeh vône
Táto parfumovaná voda pre mužov bola vytvorená v dielni svetoznámej značky Chanel, ktorá má na svojom konte nejeden legendárny parfum. Aj tento skvost by sa mohol zaradiť k ikonám vďaka svojmu modernému charakteru, kreativite a kombinácii protikladov.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
santalové drevo, drevité tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, vanilka
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Allure Homme Édition Blanche