Chanel Allure Homme Édition Blanchesprchový gél pre mužov

Chanel Allure Homme Édition Blanche sprchový gél pre mužov 200 ml
Chanel Allure Homme Édition Blanche sprchový gél pre mužov 200 ml
sprchový gél pre mužov 200 ml

Kód: CHA0443 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Chanel Allure Homme Édition Blanche

Sprchovací gél Chanel Allure Homme Édition Blanche dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Allure Homme Édition Blanche

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!