ChanelBleu de Chanel hydratačný krém na tvár a fúzy pre mužov

Chanel Bleu de Chanel hydratačný krém na tvár a fúzy pre mužov
Chanel Bleu de Chanel hydratačný krém na tvár a fúzy pre mužov
50 ml
59,50

Na sklade | Kód: CHA10298
1
Večerné doručenie
pondelok 24. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 23. 1. 2022

Upokojí pleť po holení, prevonia ju a zároveň skvele doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Starostlivosť po holení Chanel Bleu de Chanel je ako stvorená pre moderného muža, ktorý sa o seba rád stará.

Vlastnosti:

  • hydratuje a nevysušuje pleť
  • dodáva pleti príjemnú vôňu
  • udržuje bradu zdravú a lesklú

Zloženie

Konzistencia
krém

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.