Chanel Chance Eau Fraîchetoaletná voda (1x plniteľná + 2x náplň) pre ženy

7×
Chanel Chance Eau Fraîche toaletná voda (1x plniteľná + 2x náplň) pre ženy
Chanel Chance Eau Fraîche toaletná voda (1x plniteľná + 2x náplň) pre ženy
3x20 ml

Kód: CHA0453 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Chanel Chance Eau Fraîche
Zloženie

Svieža kvetinová toaletná voda pre ženy Chanel Chance Eau Fraîche je stelesnením radosti, ktorá akoby sa chystala vyletieť z dizajnového flakónika tejto ikonickej francúzskej vône. Živé energické tóny sú symbolom nových príležitostí, ktoré by ste si nikdy nemali nechať ujsť, podobne ako samotná Coco Chanel.

  • chypre kvetinová vôňa
  • pre všetky mimoriadne ženy 
  • hodí sa na bežné nosenie

Zloženie vône
Ako prvé vás na vôni zaujmú čisté tóny citrusu a pižma. Po ich odznení vás prekvapí nastupujúca harmonická aróma čerstvého hyacintu a jazmínových kvetov, ktoré vo vonnej kompozícii rozpoznáte krátko potom. Symfóniu pre váš čuch zakončí kombinácia dreva, ambry a vetiveru v závere. 

Príbeh vône
Vôňa Chanel Chance Eau Fraîche bola prvýkrát predstavená v roku 2007 a odvtedy si ju zamilovali dámy po celom svete so zmyslom pre francúzsku eleganciu. 

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
pižmo, citrón
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
hyacint, jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, ambra, drevo
Druh vône
kvetinová, cyprusová

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Chance Eau Fraîche