ChanelChance Eau Tendre telové mlieko pre ženy

Chanel Chance Eau Tendre telové mlieko pre ženy
Chanel Chance Eau Tendre telové mlieko pre ženy
200 ml

Kód: CHA0715 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Chanel Chance Eau Tendre
Zloženie

Užite si luxusnú vôňu aj počas ranných a večerných rituálov v kúpeľni. Prípravok starostlivosti o telo Chanel Chance Eau Tendre pohladí vaše zmysly a bude obľúbenou vôňou rozmaznávať aj vašu pokožku.

Vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje pokožku
  • intenzívne vyživuje a zvláčňuje
  • navracia pokožke pružnosť
  • dopĺňa vôňu z rovnakého radu

Zloženie

Konzistencia
mlieko

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Chance Eau Tendre