Chanel Le Gel Sourcils

dlhotrvajúci gél na obočie

Chanel Le Gel Sourcils dlhotrvajúci gél na obočie
Chanel Le Gel Sourcils dlhotrvajúci gél na obočie
Chanel Le Gel Sourcils dlhotrvajúci gél na obočie
odtieň 350 Transparent 6 g
36,10

Kód: CHA4397 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 27. 3. 2019
Osobný odber
streda 27. 3. 2019
Chanel Le Gel Sourcils
odtieň 350 Transparent 6 g | 36,10

Popis kozmetiky Chanel Le Gel Sourcils

Produkt Chanel Le Gel Sourcils zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu očí.

Vlastnosti:

  • vysoká transparentnosť – nie je na očiach viditeľný
  • rýchla a jednoduchá aplikácia
  • pomáha tvarovať, definovať a zafixovať obočie

Použitie:
Pomocou kefky prečešte prirodzenú líniu obočie a riasy. Prípravok môžete použiť tak na nalíčenie, ako aj bez predchádzajúceho nalíčenia.

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.