Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausatoaletná voda pre ženy

Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausa toaletná voda pre ženy
Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausa toaletná voda pre ženy
75 ml

Kód: CHA3579 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausa
Zloženie

Toaletná voda Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausa je stelesnením luxusu a exkluzivity. Doprajte si vôňu, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti absolútne jedineční!

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre modernú sebavedomú ženu
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
koreň kosatca, koža, ruža
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Les Exclusifs de Chanel: 28 La Pausa

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!