Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey

toaletná voda pre ženy 75 ml

Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey toaletná voda pre ženy 75 ml
Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey toaletná voda pre ženy 75 ml
75 ml

Kód: CHA3574 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey
75 ml

Popis parfému Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey

Toaletná voda Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey je určená pre všetkých, ktorí milujú luxus a dokážu oceniť prvotriedne ingrediencie a neobvyklé zloženie vône.

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre zmyselnú ženu
  • na celodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
fazule tonka, jazmín, levanduľa, lúčne kvety, pižmo, ruža, tráva, vanilka
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Les Exclusifs de Chanel: Jersey

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!