Chanel Ombre Premièreočné tiene so saténovým efektom

Chanel Ombre Première očné tiene so saténovým efektom
Chanel Ombre Première očné tiene so saténovým efektom
odtieň 12 Rose Synthétique 2,2 g
36,20

Kód: CHA4378 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 1. 4. 2020

Popis produktu Chanel Ombre Première
Vlastnosti

Očné tiene Chanel Ombre Premiere vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer.

Vlastnosti:

  • ľahko sa nanáša
  • pigmentácia je veľmi intenzívna
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • saténový efekt

Vlastnosti

Efekt
saténový

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Ombre Première