Chanel Rouge Allure Velvet zamatový rúž s matným efektom

1×
Chanel Rouge Allure Velvet zamatový rúž s matným efektom
Chanel Rouge Allure Velvet zamatový rúž s matným efektom

Popis Chanel Rouge Allure Velvet
Vlastnosti

Neveríte, že matný rúž môže byť zároveň pohodlný? Zamatový rúž s matným efektom Chanel Rouge Allure Velvet je intenzívne pigmentovaný a súčasne na perách príjemný ako druhá koža. Matný a predsa rozjasňujúci efekt pôsobí luxusným dojmom a skvele podčiarkne denné aj večerné líčenie.

Vlastnosti:

  • pre matné pery bez vysušenia
  • vytvára efekt podobný zamatu
  • je intenzívne pigmentovaný
  • má príjemnú textúru
  • pohodlne sa nanáša

Zloženie:

  • ultrajemné farebné pigmenty – s vysokou koncentráciou pre intenzívny farebný výsledok
  • púdrové mikroguľôčky a perlové čiastočky – pre matný, ale zároveň rozjasnený vzhľad podobný zamatu
  • silikónové mikroguľôčky a derivát jojobového oleja – vyhladzujú povrch pier

Ako používať:
Rúž nanášajte priamo na pery alebo ich najprv vykreslite kontúrovacou ceruzkou v rovnakom odtieni a potom kontúry pomocou štetčeka vyplňte rúžom.

Vlastnosti

Odtieň
vínový
Efekt
matný

O značke Chanel

Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.

Coco Chanel začínala ako barová speváčka, kde získala aj svoju prezývku. Už v roku 1912 však otvorila svoj prvý módny salón a čoskoro sa vypracovala na uznávanú návrhárku. V polovici 20. storočia udávala trendy haute couture a značku Chanel nosili osobnosti ako Jacqueline Kennedy alebo Grace Kelly.

Netrvalo dlho a G. B. Chanel rozšírila svoj záujem tiež na oblasť kozmetiky a parfumérstvo. Vôbec prvý parfém Chanel bol na trh uvedený už v roku 1921 a išlo o legendárny Chanel N° 5, ktorý je dodnes jednou z najslávnejších a najpredávanejších vôní vôbec. Kultovými však už dnes môžeme bez obáv nazvať aj vône Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Gabrielle.

Recenzie Chanel Rouge Allure Velvet1