Chloé Minidarčeková sada V.

Chloé Mini darčeková sada V.
Chloé Mini darčeková sada V.
darčeková sada V.

Kód: CHL1357 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

parfumovaná voda 7,5 ml + parfumovaná voda 5 ml + toaletná voda 2 x 5 ml

Love Story Eau de Parfum 7,5 ml + Chloé Eau de Parfum 5 ml + Chloé Eau de Toilette 5 ml + Roses de Chloé Eau de Toilette 5 ml

Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Chloé

Sloboda, ľahkosť a ženskosť – to sú princípy, ktoré značka Chloé ctí už od svojho založenia. Príbeh Chloé sa začal písať roku 1952 v Paríži, keď Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uviedli na trh vlastnú módnu kolekciu. Patrili medzi priekopníkov uvoľnenia striktných požiadaviek haute couture a ponúkli svojim zákazníkom komfortnejšiu a zrozumiteľnejšiu líniu ready-to-wear.

V roku 1975 vydal módny dom prvý parfum, vôňu, ktorá evokuje romantickú dušu každej ženy. Značka Chloé sa ako jedna z mála sústredí len a výhradne na dámske vône. Vo svete Chloé jednoducho kraľujú ženy – sebavedomé, bezstarostné, romantické i zasnené.

Vydaním parfumovanej vody Chloé Chloé, ktorá nekompromisne ctí ženskosť, nežnosť a zvodnosť, sa značka nezmazateľne zapísala do parfumovej histórie. Charakteristické kvetinovo-drevité parfémy Chloé sa stali ikonickými a dnes na ne ženy po celom svete nedajú dopustiť.

Recenzie Chloé Mini

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!