Christina Aguilera Inspire

Parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Christina Aguilera Inspire Parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
Christina Aguilera Inspire Parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
Parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Kód: CAG0040 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Christina Aguilera Inspire
Parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Popis parfému Christina Aguilera Inspire

Dámsky parfém Christina Aguilera Inspire je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy.

Parfém Christina Aguilera Inspire bol vytvorený v spolupráci s PG prestíž Products pre popovú hviezdu, speváčku Christinu Aguileru. Inšpirujte sa jej slávou, úspechom, ženskosťou v parfému Inspire. Vôňa parfému Christina Aguilera Inspire je tvorená ovocnými tónmy manga, citrusov, frézie, kvetinovým nádychom bielej ruže, gardéniou a hluchavkou, všetko je umocnené pomarančovými kvetmi z Valencie a santalovým drevom.

Parfém Christina Aguilera Inspire má dostatočnú silu a výdrž, je vhodný pre každodenné nosenie vďaka svojej harmonickosti. Príjemná a moderná vôňa Inspire od Christiny Aguilery je zabalená do jemného flakónu ružovo-striebristej farby v tvare kvapky.

Zloženie

Hlava
citrón, frézia, mango
Srdce
gardénia, hluchavka, ruža
Základ
kvet pomarančovníka, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Christina Aguilera

Značka Christina Aguilera nesie meno americkej popovej speváčky, ktorá ma za sebou množstvo úspešných hudobných albumov, účinkovanie vo filmoch či reprezentáciu značiek ako Pepsi alebo Marcedes-Benz. Rovnako ako mnohí ďalší, Aguilera tiež spojila svoje meno s oblasťou parfumérstva.

Vône Christina Aguilera, patriace pod spoločnosť Elizabeth Arden, sú ženské, sexy a provokatívne. Dokonale tak odrážajú osobnosť svojej tvorkyne. Prvá kolekcia parfémov X Pose bola uvedená na trh už v roku 2004. Nasledovala parfémovaná voda s jednoduchým názvom Christina Aguilera, ktorá sa v roku 2007 stala najpredávanejšiu vôňou vo Veľkej Británii.

Objavte aj vy podmanivý svet vôní Christina Aguilera!

Recenzie Christina Aguilera Inspire

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!