Chromwell Accessories Pink

miska na miešanie farby

Chromwell Accessories Pink miska na miešanie farby
Chromwell Accessories Pink miska na miešanie farby
miska na miešanie farby
3,50

Kód: CHW0042 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 24. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 24. 5. 2019
Chromwell Accessories Pink
miska na miešanie farby | 3,50

Popis kozmetiky Chromwell Accessories Pink

Miska na miešanie farby Chromwell Accessories Pink je nenahraditeľným doplnkom k farbiacim prípravkom a uľahčí vám každé farbenie vlasov.

Vlastnosti:

  • slúži na rozmiešavanie farieb s aktivačnou emulziou
  • zjednodušuje aplikáciu farbiaceho produktu

Zloženie:

  • vyrobené z plastu

O značke Chromwell

Užívajte si v pohodlí domova rovnakú starostlivosť ako v profesionálnom kaderníckom salóne! Profesionálne kadernícke pomôcky Chromwell v sebe kombinujú moderné inovatívne technológie a atraktívny dizajn! Táto prvotriedna nemecká značka sa zaoberá vývojom a výrobou kaderníckej techniky a pomôcok, ktoré zjednodušujú prácu kaderníkom a vlasovým stylistom po celom svete!

Kadernícka technika Chromwell je moderná, inovatívna a má atraktívny, ergonomicky tvarovaný dizajn. Všetko je tak prispôsobené potrebám profesionálnych používateľov, ktorí očakávajú rýchly, kvalitný a naozaj presný výsledok. Teraz si môžete komfort profesionálnych kaderníckych pomôcok dopriať aj vy v pohodlí domova a jednoducho si tak vytvoriť účes, ktorý bude vyzerať ako od profesionála!

Značka Chromwell ponúka fény, žehličky, kefy, natáčky, pomôcky na farbenie vlasov a ďalšie jedinečné pomôcky, vďaka ktorým docielite naozaj perfektne upravené a krásne vlasy! Získajte dokonalý účes bez kompromisov vďaka značke Chromwell!