3 „make-up must haves“ ak (práve) nestíhate

 

make-up must haves

Odložený budík, 4 rôzne verzie outfitu, zaseknutý zips či autobus, čo vám ubzikol pred nosom. Pozná to dobre každá z nás. Občas prosto nestíhame... A preto vám prinášame tipy na mejkapové produkty, po ktorých je ideálne siahnuť presne v týchto chvíľach. Dokážu totiž veľa vecí nahradiť a ich aplikácia je ľahká, takže vďaka nim nikto nezistí, že vás tlačil čas. 

Instant Anti Age Eraser


Taký malý zázrak v tyčinke, ktorá má v sebe hubkový aplikátor. Tekutý korektor Instant Anti Age Eraser jednoznačne patrí medzi ikonické produkty Maybelline, ktoré nájdete v taštičkách žien i mejkapartistov po celom svete. A niet divu, keďže možnosti jeho použitia sú takmer nekonečné. V prípade, že nestíhate, je ideálne siahnuť po takom, ktorý je približne o jeden odtieň svetlejší ako váš bežný mejkap. Pleť prejasníte na správnych miestach, čo vám dodá zdravý vzhľad, a vďaka strednému krytiu korektora kadečo schováte. Instant Anti Age Eraser naneste na miesta rovnako ako Monika na fotke – teda do stredu čela, pod očí, na hranu i boky nosa, nad hornú peru, na bradu a prípadne aj na lokálne nedokonalosti. Potom ho jednoducho zapracujete prstami a hotovo! 10 čiarok, trošku rozotrieť dostratena, žiadne štetce či hubky. Skrátka do 2 minút z indiána kráska s rozjasnenou pleťou. 

A pokiaľ vás tento štýl aplikácie baví, môžete vyskúšať tiež tmavší odtieň korektora, než je váš mejkap. S ním zvládnete tvár aj zľahka vykontúrovať. Na rozdiel od predchádzajúcej aplikácie nebudete nanášať Age Rewind Eraser na najvyššie body tváre, ale naopak tam, kde potrebujete „prehĺbiť tieň“. Opäť len nanesiete pod lícne kosti, pod spodnú peru, k línii vlasov alebo pozdĺž hrany nosa a za pár sekúnd rozpracujete prstami. 

A je tu ešte jedna možnosť, ako použiť Age Rewind Eraser. Ak nechcete používať klasický mejkap, využite namiesto neho korektor v odtieni čo možno najpodobnejšiemu vašej pleti. Zvládnete ním zakryť aj lokálne nedokonalosti a zjednotiť tón celej tváre.

3 make-up must haves ak nestíhate

 

SuperStay Ink Crayon

Tohtoročnú novinku – rúž v ceruzke SuperStay Ink Crayon - si obľúbilo mnoho z vás práve preto, že jeho aplikácia je neskutočne jednoduchá. Najprv obkreslite tvar pier, ktoré následne vyplňte. S Ink Crayon bude aplikácia vždy precízna. A to vďaka tomu, že špičku rúžu môžete kedykoľvek zaostriť pomocou zabudovaného strúhadielka. Zvládnete to v každej situácii – na eskalátore, v autobuse, kým sa vám spustí počítač, a dokonca s mobilom namiesto zrkadielka. Ale čo s ďalším líčením? Ink Crayon môžete využiť tiež ako lícenku alebo očný tieň a vytvoriť si tak superštýlový monochromatický vzhľad! Rúž aplikujte buď priamo na tvár a viečka a rozotrite, alebo pre jemnejší efekt si najskôr naneste trošku na prst a pár dotykmi vytvorte svieži výraz.

Sľúbený 3. produkt nájdete v ďalšej epizóde Make-up in the City, seriáli Maybelline New York, v ktorom Monika Bagárová a Denisa Pfauserová skúšajú tieto triky v situáciách, ktoré všetky poznáme.