4 letné tipy pre krásu od značky Foreo

Je tu naša obľúbená časť roka a my sa nevieme nabažiť slnka, mora, piesku a krásnej žiarivej pleti. Získajte jemný, hladký a žiarivý vzhľad len za 2 minúty denne – vieme ako na to. Vďaka výrobkom na starostlivosť o pleť od FOREO budete na leto pripravená kedykoľvek!

čistiace kefky Foreo

1. Ako rozžiariť pleť

V správnej starostlivosti o pleť je čistenie na prvom mieste, a to bez ohľadu na ročné obdobie. Leto, vysoké teploty a vlhkosť môžu vašu pokožku mimoriadne zaťažiť. Vaša pokožka sa viac potí a je mastnejšia, takže čistenie pleti dvakrát denne je nutnosť. Sonické kefky z kolekcie FOREO LUNA™ budú na tento rituál ako stvorené a pleť bude vďaka nim svieža a hladká. Luna™ Fofo dokáže starostlivosť prispôsobiť presne podľa vašich individuálnych potrieb. Luna™ Go zbaví pleť nečistôt, kožného mazu a odumretých buniek aj na cestách a s aplikáciami ovládanou LUNA™ 3 si môžete dopriať aj príjemnú čiastiacu masáž. Z tejto širokej ponuky sonických kefiek si stačí už len vybrať pre seba tú pravú.

čistiaci sonický prístroj FOREO LUNA™ 3

2. Ako zmierniť kruhy pod očami a spomaliť starnutie pleti

Vďaka masážnemu prístroju na očné okolie FOREO Iris™ už viac na svojej tvári neuvidíte následky letného ponocovania. Toto silikónové zariadenie používa metódu klepkania a T-Sonic pulzácie na zjemnenie kontúr očí, odstránenie opuchov a tmavých kruhov pod očami a zároveň redukuje známky starnutia.

masážny prístroj na očné okolie FOREO Iris™

3. Ako zatočiť s akné

Potrebujeme rýchle a efektívne riešenia – najmä počas leta, keď sa objavia škvrnky. FOREO Espada ošetrenie modrým svetlom je presne to, čo potrebujete. Je úplne bezbolestné, nezanecháva nečistoty, používa laser na elimináciu baktérie, ktorá zapríčiňuje výskyt akné a vďaka T-Sonic pulzáciam obnovuje pleť.

FOREO Espada pero s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné

4. Ako dopriať svojmu chrupu zdravé a šetrné čistenie

Na čistenie zubov by sme nemali zabúdať ani na dovolenke. S elektrickou kefkou FOREO Issa™ sa každé 2-minútové použitie premení z nudnej povinnosti na upokojujúcu masáž. Jemný, ale účinný pohyb a cirkulácia chrup vyčistia efektívne a šetrne k ďasnám. Vďaka sonickým vibráciám navyše Issa pomáha predchádzať vzniku kazov a zubného kameňa. Kefky sú dostupné vo všetkých farbách leta.

revolučné sonické zubné kefky FOREO Issa™