4 najnutnejšie kozmetické výrobky plážovej výbavy

Bech Bag Essentials

Milé plážové dievčatá! Začala sa druhá polovica vášho obľúbeného obdobia a boli by sme radi, keby ste si ho naplno užili. Kedykoľvek sa vyberáte na pláž, vždy rozmýšľate iba o dokonalých plavkách, aby ste predviedli svoje štíhle telo, ktorému ste venovali veľkú pozornosť. Je to úplne pochopiteľné! Plavky, slnečné okuliare a dokonalé sandále budú súčasťou vašej plážovej výbavy. Čo sa však stane, ak prídete na pláž a zistíte, že ste si zabudli tie kozmetické výrobky, ktoré na pláž POTREBUJETE? Máme pre vás riešenie!

Aby ste si nezabudli zabaliť všetky základné kozmetické výrobky, pripravili sme zoznam 4 najnutnejších kozmetických výrobkov, ktoré si bezpodmienečne musíte zobrať na svoju najbližšiu dovolenku na pláži!

4 ZÁKLADNÉ VÝROBKY PLÁŽOVEJ VÝBAVY

1) Krém na opaľovanie

Áno! Toto je pravdepodobne jediný výrobok, na ktorý nesmiete zabudnúť. Ale priznajme si – mnohí z nás si v minulosti zabudli pribaliť ochranný krém na opaľovanie, preto vždy pri spisovaní zoznamu vecí potrebných na dovolenku musí byť tento výrobok na prvom mieste! Dôrazne odporúčame výrobky EUCERIN Sun kvôli jeho vysokému stupňu ochrany. Podrobnosti o kréme na opaľovanie nájdete tu.

Bech Bag Essentials

2) Olej na vlasy na ošetrenie vlasov poškodených slnečným žiarením

Sme si istí, že nám dievčatá dajú za pravdu. Pláž + slnko nie sú dobrou kombináciou pre naše vlasy; pravdepodobne toto je jediný problém dovolenky na pláži. Už sa však nemusíte ničoho obávať! Pribaľte si ochranný sprej alebo olej na vlasy a vec je vybavená! Ak hľadáte sprej na vlasy, použite keratínový sprej Alfaparf Milano, a pre tých, ktorí preferujú olej na vlasy, bude dobrou voľbou PhytoPlage!

Bech Bag Essentials

3) Balzam na pery

Každý sme iný, no extrémne poveternostné podmienky môžu úplne vysušiť našu pokožku a predovšetkým pokožku na perách. Existuje mnoho vynikajúcich balzamov na pery, ak by sme však mali vybrať dva najúčinnejšie na leto, určite by sme odporúčali Neutrogena a Labello.

4) Vodoodolná maskara

Určite na pláži veľa fotíte, však? Tak sa nespoliehajte iba na editor fotografií, aby dokonale upravil váš výzor, a zoberte si so sebou vodoodolnú maskaru! Na zväčšenie objemu použite Lancome Hypnose Drama a na predĺženie a dotvarovanie Catrice Allround!

Bech Bag Essentials