Ako mať vlasy pod kontrolou s TONI&GUY

toniandguy

Vlasy sú korunou krásy každej ženy a účes je korunou nášho outfitu. V zimnom období, keď sa babušíme do kabátov s veľkými goliermi, čiapok a šálov, viac ako inokedy bojujeme s elektrizujúcimi a poletujúcimi vlasmi. Elektrizovanie a poletovanie vlasov však nie je spôsobené kontaktom s oblečením, ale predovšetkým tým, že sú vlasy narušené od mrazu, ktorý ich vysušuje. Naozajstné mrazy majú ešte len udrieť, a preto prinášame zopár tipov, ako dosiahnuť perfektný účes a čo používať, aby vaše vlasy zostali zdravé a neporušené aj v tých najtreskúcejších mrazoch.

 

1. Opatrne s tepelným stylingom

Prvým krokom k úspechu je čo najmenšie zaťaženie vašich vlasov. Preto sa rozhodne vyhnite každodennému umývaniu, fénovaniu, kulmovaniu a žehleniu. Horúci vzduch vlasy poškodzuje a vysušuje. Ak sa bez elektrických pomocníkov predsa len nezaobídete, dbajte aspoň na správnu ochranu. Pred tepelným stylingom ošetrite vaše vlasy TONI&GUY Prep Heat Protection Mist – sprejom na tepelnú ochranu, ktorý chráni pred poškodením a dodáva jemnosť a poddajnosť pre ďalšie úpravy. Pred fénovaním ho aplikujte do mokrých vlasov, vysušte ich uterákom a prečešte.  Pred žehlením či kulmovaním ho naneste znovu na suché vlasy.

TONI&GUY Prep ochranný sprej pre vlasy namáhané teplom

2. Správne rozčesávanie

Často je na vine zle zvolený hrebeň. V boji proti elektrizovaniu sú najlepšie kefy s prírodnými štetinami. Dôležité je tiež nerozčesávať mokré vlasy. Nechajte ich najskôr trochu preschnúť, aby ste si ich polovicu nevytrhali a druhú polovicu nepolámali.

3. Hydratujte

Na vysušené vlasy najlepšie platí hydratácia, ktorú vám dokonale zaistí nový uhladzujúci rad produktov TONI&GUY na suché vlasy. Dokonalý účes sa začína už pri umytí, a preto starostlivosť odštartujte uhladzujúcim šampónom pre suché vlasy od značky TONI&GUY, ktorý hydratuje a jemne odstraňuje nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov. Vďaka nemu budú vaše vlasy správne vyživené, ovládateľnejšie a ich styling sa stane hračkou. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, používajte ho spolu s TONI&GUY kondicionérom z rovnakého radu.

TONI&GUY šampón na suché vlasy

4. Na záver fixácia

Ak si chcete byť istá, že vlasy zostanú tak, ako ste ich ráno učesali, stavte na dokonalú fixáciu. Ideálny je stredne tužiaci lak na vlasy TONI&GUY Casual. Ten ponúka klasickú fixáciu s prirodzenou pružnosťou a vlasy príjemné na dotyk.

Zuzana, notino.sk