Ako na valentínsky make-up

Inšpirujte sa valentínskym make-upom našej youtuberky Jany! Pripravili sme si pre vás tutoriál na jednoduché, ale zaujímavé romantické líčenie, vďaka ktorému sa budete cítiť ako skutočná kráľovná. A čo je na tom najlepšie? Na dosiahnutie takéhoto neodolateľného valentínskeho líčenia vám postačí len 8 základných produktov!

valentínske líčenie JanaHrmi

Valentínske líčenie krok za krokom

Láska už je vo vzduchu a spolu s ňou aj skvelá príležitosť zamilovať sa do nového looku, ktorý sa hodí nielen na rande, ale aj na večer s kamarátkami.

podkladová báza pod očné tiene

Na celé očné viečko naneste podkladovú bázu pod oči od Pierre René tak, aby ste zvýraznili farbu očných tieňov a predĺžili ich výdrž. Rozmažte aplikátorom či prstom.

očné tiene Makeup Revolution

Na pohyblivé viečko použite svetloružový tieň s metalickým nádychom z paletky Makeup Revolution New-Trals vs Neutrals. Veľkým okrúhlym štetcom naneste matnú, stredne ružovú farbu do záhybu viečka. Do vonkajšieho kútika a záhybu naneste menším okrúhlym štetcom tmavoružový tieň.

podkladová báza a trblietky BelláPierre

 Na stred pohyblivého viečka opatrne aplikujte prstom podkladovú bázu pre trblietky a následne naneste plochým štetcom trblietky BelláPierre Cosmetic Glitter v odtieni Light Pink.

čierne očné linky

 Tekutými linkami na oči theBalm Schwing začnite vykresľovať stredne hrubú linku. Keď máte základ hotový, koniec linky predĺžte do požadovanej dĺžky.

ružové spodné linky

Pokiaľ si tmavoružovým očným tieňom urobíte vonkajší a vnútorný okraj ešte trochu tmavší, zvýrazní sa a zvýši podčiarknutie ladnej spodnej línie oka.

umelé riasy Ardell

Pokiaľ túžite po zvodnom pohľade, použite umelé riasy, ale tento krok je len na vás. Pokojne stačí použiť viac vrstiev maskary. Riasy použité v tomto tutoriáli sa volajú Studio Effects a sú od Ardell.

tekutý rúž Dermacol Matte Mania

Na pery vyberte rúž v akomkoľvek odtieni ružovej. Keďže nie je líčenie očí príliš tmavé, môžete si dovoliť aj výrazný ružový, napríklad tekutý rúž Dermacol Matte Mania v odtieni 24. Pokiaľ použijete ešte svetlejšiu farbu, získate dievčenský vzhľad.

bronzujúca lícenka Artdeco

Na záver nezabudnite na bronzujúcu lícenku bledoružovej farby Artdeco Paradise Island. Krásne vám rozjasní líčka!

parfém Hugo Boss Ma Vie

A čo by to bolo za dokonalý valentínsky look bez zmyselného parfému? Na večer vo dvojici sa bude výborne hodiť napríklad Hugo Boss Ma Vie.

valentínsky makeup tutoriál

A sme vo finále, romantické líčenie je hotové! Prajeme vám krásneho a romantického Valentína!