Ako osláviť 15. narodeniny štýlovo? Notino oslavovalo so svojimi blogerkami

narodeninová oslava Notino

Hoci má každý narodeniny len raz do roka, Notino tie svoje oslávilo tento rok snáď vôbec po prvý raz. Pre našich zákazníkov sme tu už viac ako krásnych 15 rokov a to už je teda niečo! Sme tu vďaka všetkým, ktorí u nás nakupujú, či už pre seba, alebo pre potešenie svojich blízkych. To, že to spolu ťaháme už tak dlho, len dokazuje, že Notinu zákazníci dôverujú a pravidelne sa k nám vracajú. Jednoducho sme tu pre vás a aj ďalšie roky budeme! Tento rok sme sa naše narodeniny rozhodli osláviť aj s tými, ktorí s nami spolupracujú a majú nás radi.

české a slovenské blogerky v Brne

Vitajte v Notine!

S mnohými blogerkami spolupracujeme už dlho, no ešte sme nemali možnosť stretnúť sa s nimi v Brne, kde má Notino svoje sídlo a kancelárie. Chceli sme, aby sa pozreli do zákulisia firmy, s ktorou spolupracujú, aby nás trochu viac spoznali a pozreli sa, ako to u nás chodí.

narodeninová Notino električka

A aby sme im cestu po Brne trochu uľahčili, prenajali sme si rovno celú Notino električku! Pretože jazda električkou k návšteve Brna jednoducho patrí. Dievčatá to však nemali vždy len jednoduché – čakal na ne aj Notino kvíz. Koľko toho o nás vedeli?

 rozdávanie narodeninových Notino balíčkov

Prehliadka kancelárií, kvíz o Notine, rozbaľovanie darčekov a návšteva interiéru krásneho Janáčkovho divadla – to všetko bolo zábavné, aj keď chvíľami náročné, keďže nám na tento deň vyšiel jeden zo zatiaľ najteplejších dní sezóny!

narodeninová oslava v Notino kanceláriach

Najkrajší výhľad na Brno

Slečnám sme preto dopriali zaslúžený odpočinok pred párty v Nest Interier. A čo nás čakalo na narodeninovej oslave? Veľa jedla a pitia, krájanie torty, fotenie a relax na terase s najkrajším výhľadom na Brno. Nechýbal ani make-up artista a Lip bar s must-have kúskami od Yves Saint Laurent a slečny si tak mohli priamo na párty vyskúšať novinky zo sveta luxusnej kozmetiky.

 líčenie PauliBeauty s kozmetikou Yves Saint Laurent

Ďalšie detaily už ani netreba opisovať, pretože túto oslavu si budeme všetci určite ešte dlho pamätať. Bola totiž skvelá! Ďakujeme všetkým, ktorí za nami do Brna prišli a pomohli nám vytvoriť úžasnú atmosféru. Dúfame, že sa nabudúce opäť stretneme pri oslave 18. narodenín! Tento rok dostalo Notino občiansky a nabudúce oslávime plnoletosť.

 české a slovenské blogerky na Notino párty