Ako ráno vytvoriť dokonalý styling vlasov?

V dnešnej uponáhľanej dobe je kvôli veľkému množstvu povinností, ktoré musí každá žena počas dňa zvládnuť, niekedy priamo nadľudská úloha mať neustále perfektný účes. Dobre vyzerať za každých okolností si pritom praje každá z nás, a preto sa najčastejšie obraciame na takých kozmetických pomocníkov, ktorí nám s úpravou nášho vzhľadu pomôžu čo najefektívnejšie a zároveň najrýchlejšie.

styling vlasy uprava produkty

Mať dobre upravené vlasy je dôležitý základ dobrého vzhľadu. Iste to poznáte z vlastnej skúsenosti. Keď sa ráno prebudíte s vlasmi trčiacimi na všetky strany alebo ich máte spľasnuté a bez života, znamenaná to, že vám ich ranná úprava zaberie veľa času. Často však v každodennom zhone nie je na takéto veci čas a tak namiesto krásne nadýchaného účesu radšej stiahneme vlasy do copu a dúfame, že si nás celý deň nikto nebude veľmi všímať. Ak vás však na konci dlhého pracovného dňa čaká romantická večera alebo iná dôležitá udalosť, nastáva naozaj veľký problém čo urobiť s vlasmi, aby rýchlo získali ten správny tvar a objem a aby vydržali skvelo upravené od rána až do večera.

Kvalitné kadernícke produkty sa neustále vyvíjajú, a preto už existuje riešenie pre váš dokonale rýchly a dlhotrvajúci účes! Tajomstvo tkvie v používaní špeciálnych stylingových prípravkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby významne urýchlili sušenie vlasov fénom. Prípravky zároveň zaisťujú aj termo ochranu vlasového vlákna pred poškodením horúcim vzduchom a čo je najdôležitejšie - dokonale fixujú účes vďaka aktívnym polymérom.

Takýmto skvelým stylingovým prípravkom je napríklad exkluzívny gélový krém L'Oréal Professionnel Série Expert Thermo Cell Repair, ktorý urýchľuje sušenie vlasov fénom a poskytuje im dokonalú ochranu i regeneráciu. Pôsobením tepla sa účinky ešte zväčšujú. Vďaka prípravku sa vlasy tiež ľahko rozčesávajú, sú poddajné a ľahko sa upravujú. Gél obsahuje technológiu AMIDOCELL, ktorá posilňuje medzibunkový cement vlasov. Táto technológia pôsobí na povrchu aj v stredných vrstvách vlasových vlákien. Gél je bezoplachový a nanáša sa po celej dĺžke umytých vlasov, ktoré následne upravíte fénom alebo žehličkou.

Ďalším skvelým prípravkom na dokonalú úpravu a rýchlu fixáciu počas fénovania je unikátna pena na vlasy Body Full od Redken, ktorá dodáva jemným vlasom objem, posilňuje vlasovú štruktúru a chráni krehké vlasy pred mechanickým alebo tepelným poškodením. Vďaka svojmu ľahkému zloženiu nezaťažuje vlasy a nezanecháva pocit zlepených vlasov. Táto unikátna pena obsahuje špeciálnu technológiu Non-Stop Volume Complex, ktorá zaisťuje dlhodobo držiaci bohatý účes. Účes je po použití objemný, vzdušný a vlasy získajú lesk.

Vyskúšať tiež môžete skvelý termo-fixačný sprej na vlasy L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume, ktorý je ideálny na kučeravé alebo ľahko zvlnené účesy. Prípravok má rýchly objemový efekt od korienkov  a aj po celej dĺžke vlasov. Po použití budú vaše vlny krásne tvarované, bez stuhnutia a zlepenia vlasov. Prípravok obsahuje špeciálne, zosilňujúce filmogénne polyméry na fixáciu a katiónové deriváty na hebkosť a ochranu vlasového vlákna pred slnkom.

Ak vás zaujíma, ktoré stylingové prípravky sa na notino.sk najviac predávajú prečítajte si článok: Ktoré stylingové prípravky sú najpredávanejšie.