BACK TO COOL: Najlepšie prípravky na regeneráciu vlasov cez noc

nočná maska na vlasy

Jeseň je ako stvorená na relaxáciu a kvalitnú starostlivosť o svoj zovňajšok. Nezabúdajte ani na vaše vlasy! V horúcom lete vlasy trpeli pôsobením slnečných lúčov a chlórovanej vody. Doprajte im v novej sezóne hĺbkovú regeneráciu, ktorú si zaslúžia! 

Vašim vlasom určite výrazne prospeje, ak na ne nanesiete raz týždenne na 15 až 20 minút regeneračnú masku. Pokiaľ však túžite po naozaj intenzívnej regenerácii suchých, poškodených alebo farbených vlasov, naneste na vlasy výživnú masku alebo olej cez noc.

Spánkom trávime pomerne veľa času, tak prečo tento čas nevyužiť na aplikáciu vlasových prípravkov určených na dlhšie pôsobenie? Zatiaľ čo vy budete spať, vaše vlasy dostanú všetky výživné látky pre to, aby boli opäť pružné, lesklé a silné.

Krásne vlasy vyžadujú nikdy nekončiacu starostlivosť: umývanie kvalitnými prípravkami, zastrihávanie končekov a v neposlednom rade výživu a hydratáciu. Vyberte si nočnú regeneračnú masku alebo balzam, ušetrite čas a sledujte viditeľné výsledky!

Tápete v tom, ktoré masky a balzamy na nočnú regeneráciu vlasov sú najlepšie? Zoznámte sa s top 3 prípravkami!

Alterna Caviar Treatment

Ak hľadáte regeneračnú masku s pôsobením cez noc, Alterna Caviar Treatment by mohla byť to pravé! Táto efektívna kúra opravuje poškodené vlasy, obnovuje ich vitalitu a pôsobí ako prevencia ich poškodenia. Okamžite sa vstrebáva a nezanecháva na vankúši mastné škvrny. Ráno ju ľahko opláchnete vodou. Používajte ju aspoň dvakrát týždenne a čoskoro uvidíte výsledky.

Gestil Wonder

Gestil Wonder je výkonný regenerátor vlasov, ktorý cez noc účinne vyživí aj veľmi poškodené, chemicky ošetrené a farbené vlasy. Prípravok predchádza vzniku rozštiepených končekov a navracia vlasom mäkkosť a vlahu. Pravidelnou aplikáciou vráti vaše zničené vlasy do ich prirodzeného stavu.

NIOXIN Intensive Treatment

Prebuďte sa so silnejšími a hustejšími vlasmi! Inovatívny nočný prípravok NIOXIN Intensive Treatment obmedzuje vypadávanie vlasov a navracia im silu. Obsahuje Nioxydine24, ktorý prispieva k väčšej hustote vlasov neutralizáciou voľných radikálov v pokožke hlavy. Vaše vlasy budú silnejšie a pevnejšie a váš účes získa na objeme.