Bielenie zubov

Kto by nechcel vyzerať ako celebrita s oslnivým úsmevom, smejúca sa na nás zo stránok časopisov? Dokonalé biele zuby, ktoré vyzerajú prirodzene, dokážu pridať na kráse každému. Žiarivo biely úsmev sa stal synonymom zdravia a úspechu. Ak sa o zuby dostatočne nestaráme, majú väčšinou žltkastý až sivastý nádych a tiež platí, že u každého človeka je farba zubov trochu odlišná. Stále viac ľudí v súčasnej dobe zvažuje bielenie zubov. Metódy a doba trvania (myslíme dobu trvania dosiahnutia svetlejšieho odtieňa) sa líšia.

beleni zubu

Bielenie zubov môžete postupne dosiahnuť pomocou najrôznejších bieliacich pást, či bieliacich gélov, ktoré sa sústredia na spodné vrstvy zubnej skloviny. V neposlednom rade existuje aj bielenie zubov pomocou laseru. Táto metóda býva nákladná tým, že je nutné ju opakovať podľa zafarbenia vašich zubov. Ako si vybrať metódu, ktorá bude účinná a zároveň bude prívetivá aj pre vašu peňaženku? Odpoveď je jednoduchá. S kvalitnými prípravkami môžete dosiahnuť profesionálne výsledky aj doma a to už za 14 dní.

Na notino.sk sme teraz rozšírili náš sortiment aj o starostlivosti o zuby, takže si môžete online zakúpiť zubné pasty, bieliace zubné pasty pre intenzívne bielenie (odporúčame najmä pre fajčiarov a tých z vás, ktorí pijú nadmerné množstvo kávy, či čierneho čaju), ústny spreje pre dokonalú ústnu hygienu a tiež špeciálne bieliace prípravky pre žiarivý úsmev.

BlanX

Na notino.sk z radu bieliacich pást ponúkame BlanX Extra White v podobe intenzívnej bieliacej pasty, či bieliaceho pera s výťažkami z arktických lišajníkov, ktoré sú známe svojimi bieliacimi a antibakteriálnymi účinkami. Z ďalších výrobkov patrí k vysoko účinným bieliacim pastám BlanX Med. Jedná sa o výrobok, ktorý taktiež obsahuje extrakt z lišajníkov a súčasne má upokojujúce a ochranné účinky. Obsahuje špeciálne mikročastice silikátov a fluoridové soli, ktoré sa spoločne s ďalšími zložkami podieľajú na vybielení zubov.
Z ďalších výrobkov značky BlanX ponúkame ústnu vodu BlanX Moutwash a ďalšie intenzívne bieliace kúry.

Swissdent

Produkty značky Swissdent sú svojimi účinkami svetoznáme. Jedná sa o švajčiarske profesionálne bieliace pasty, ktoré obsahujú účinné látky rozpúšťajúce usadeniny na povrchu zubnej skloviny. Súčasne majú silné regeneračné účinky vďaka obsiahnutému vitamínu E. Nedráždia zubnú sklovinu ani ďasná. Z radov značky Swissdent môžete vyskúšať napríklad zubnú pastu Extreme Whitening Toothpaste, ktorá je vďaka svojmu efektívnemu bieleniu vhodná predovšetkým pre fajčiarov, či milovníkov kávy. Obsahuje enzýmy (papain a bromelín), ktoré jemne odstraňujú zubný povlak. Ďalej obsahuje koenzým Q10 a vitamín E, ktorý regeneruje a posilňuje ďasná. Účinnú a pritom šetrnú starostlivosť vám zaručia aj ďalšie výrobky značky Swissdent, ktoré vždy odstraňujú farebné pigmenty a zároveň regenerujú.

Bieliace pasty sú síce účinným pomocníkom na ceste k žiarivému úsmevu, ale pamätajte, že dôležitá je predovšetkým ich pravidelná aplikácia, spojená tiež s používaním bieliaceho prípravku tej istej značky (Zložky obsiahnuté v produktoch jednej značky sa vzájomne podporujú, preto je dobré používať ústnu vodu, pastu na zuby aj bieliace prípravky tej istej značky)

Profesionálna starostlivosť o zuby vám zaručí tie najlepšie výsledky, takže môžete začať každý nový deň s úsmevom na tvári.