Bodky namiesto liniek – nový trend s názvom Dot make-up

bodkované očné linky

Škola krásy predstavuje – trend bodkovaných očných liniek 

Prebuďte v sebe štýlovú bohyňu s týmto novým make-upovým trendom. Linky tohto roku nie sú v móde a „dot eyeliner“ trend sa nedávno objavil na mólach pri prehliadkach takých módnych guru, ako sú Valentino, Fendi alebo Gucci. Prepája sa v ňom „tribal style“ s dramatickým líčením očí, ktoré v týchto chladných mesiacoch letí.

A ako tento originálny vzhľad dosiahnuť? Buďte kreatívne! Nie sú tu žiadne obmedzenia ani pravidlá. Vyjadrite sa skrátka po svojom.

priehľadný gél na obočie

Začnite podkladom, ktorý zjednotí farebný tón pleti. My sme si obľúbili Lumi Magique, rozjasňujúcu podkladovú bázu pod make-up od L’Oréal Paris. Nezabudnite tiež predpripraviť svoje obočie a riasy pomocou Mascara Clear Lash od Artdeco pre lepšiu fixáciu.

očné tiene

Základ očných tieňov by mal byť skôr neutrálny alebo matne zlatistý. V tomto prípade platí, že v jednoduchosti je sila. V palete očných tieňov od Most Wanted palette nájdete všetky odtiene, ktoré sú tento rok v kurze. Začnite tým najsvetlejším vo vnútornom kútiku očného viečka a postupne sa prepracujte až k tomu najtmavšiemu vo vonkajšom kútiku. Tým opticky prehĺbite svoj pohľad. Pri tomto štýle líčenia sa oplatí zladiť s očnými tieňmi aj rúž, aby na seba pery zbytočne nepriťahovali pozornosť a neuberali očiam zaslúženú slávu 😊. Dlhotrvajúce krytie vám zaručí rúž od Makeup Revolution Iconic Matte Nude.

očná linka pre bodkovaný makeup

Voilà! Teraz, keď máme hotový prirodzene vyzerajúci základ, prichádza čas na kreativitu a namaľovanie bodky či dvoch (alebo aj troch 😊). Pre najlepšie výsledky skúste očné linky L’Oréal Paris Super Liner Blackbuster. Je na vás, kde presne chcete bodky mať. Pre začiatok skúste naniesť jednu doprostred spodného aj horného viečka.

riasenka pre objem a zhustenie rias

Nakoniec je dobré použiť správnu maskaru, ktorá riasy oddelí od seba a zosilní ich. Oddelené a výrazné riasy sú veľkým trendom tejto sezóny, ktorý tak dáva každej riase možnosť zažiariť! Naším tipom je maskara Volume Glamour pre objem a zhustenie rias od Bourjois.

moderné bodkované líčenie

Tak. Všetko je hotové a môžete ísť oslňovať. Nezabudnite však ešte na fixačný sprej, ako je napríklad ten od Artdeco, aby ste svoje umelecké dielo nerozmazali a z dvoch bodiek sa nestalo desať😊.

Ukážte nám svoje výtvory na našom Facebooku, tešíme sa na vás!