Boss Bottled United: Vôňa (pre) muža, ktorý si verí

Hugo Boss je silná, sebavedomá značka produkujúca silné, sebavedomé vône pre mužov, ktorí ctia zásady, ale nenechajú si, s prepáčením, nakopať zadok. Vidí mužov ako dobrých tímových hráčov, ktorí veria sami sebe, poznajú svoj cieľ a neboja sa pobiť s nejakou tou prekážkou. A v rovnakom duchu sa nesie aj jej limitovaná novinka Boss Bottled United stvorená pri príležitosti majstrovstiev sveta vo futbale 2018.

nová limitovaná edícia Hugo Boss Boss Bottled United

Zakaždým, keď počujem „pánska vôňa Hugo Boss“, zbystrím pozornosť. Tí, ktorí nosia parfémy tejto značky, sú totiž až neobvykle šarmantní, sebavedomí, ale nie namyslení, skrátka Muži s veľkým M. Akoby pre nich vône Boss boli predurčené. Takže… keď som čakala, až prvýkrát pričuchnem k novinke Boss Bottled United, bola som viac než zvedavá. Čo sa pánskych vôní týka, zatiaľ sa mi od Bossa všetky páčili, takže predpokladám, že United nesklame ani mňa, ani vás.

Kombinácia jemnosti aj sily

Vôňu Boss Bottled United obliekli do striebristo kovového flakónu. Vzbudzuje tak trochu „chladný“ dojem, ako každý chlap. Ale úprimne? Vás chladnú nenechá. Na úvod vám ide naproti svieža vôňa mäty, potom sa pridajú pomaranče a juhoafrická bylina buchu. Už táto trojka vás donúti spozornieť… a potom sa rozvinú drevité vône, a vám sa motá hlava z tej dráždivej kombinácie jemnosti aj sily. Ako keby v sebe Boss Bottled United spájala džentlmena s bojovníkom.

nový parfém pre mužov Boss Bottled United

Rýdza (futbalová) inšpirácia

A presne taká chcela limitovaná Boss Bottled United byť. Inšpiráciou jej boli futbaloví hráči a motorom, ktorý hnal jej tvorcov, tohtoročné Majstrovstvá sveta vo futbale. Fyzická sila, športový a tímový duch, zmysel pre fair play, rovnako ako dravosť, rýchlosť a adrenalín. To všetko tam je, a ešte o kúsok viac. Vôňa neprebíja osobnosť jednotlivého muža, pretože rovnako ako sú futbaloví hráči zohraný tím, je nakoniec jeden vedľa druhého dokonale nezameniteľná osobnosť. Aj preto sa stali tvárami značky štyria poprední hráči súčasnosti: Harry Kane, Philippe Coutinho, Julian Draxler a Alvaro Morata. (Mimochodom, ak ich poznáte, odporúčam zagoogliť. Hugo Boss pre vás, dámy, razom získa na náboji!)

parfém inšpirovaný hviezdami futbalu Boss Bottled United

Na deň aj zvláštne príležitosti

Pre mňa každopádne Boss Bottled United dokonale napĺňa voňavý symbol čistej maskulinity v tom najpríjemnejšom vydaní. Je to silná vôňa, ale zachováva si určitú dávku modernej jemnosti, ktorú ocení každá z nás na svojom partnerovi. A ocenia ju aj muži samotní, samozrejme. Hugo Boss United sa totiž dobre hodí na každodenné nosenie, rovnako ako keď je potrebné „byť viditeľný“. Zakaždým svojmu nositeľovi preukáže skvelú službu a bude ho reprezentovať. A my napríklad vďaka tejto vôni konečne dokážeme vziať na milosť futbal. Pretože keď môže niekoho inšpirovať k takému skvelému parfému… možno na ňom predsa len niečo bude! :)

limitovaná edícia Boss Bottled United pre mužov