Bronzová je in! 7 najlepších samoopaľovacích prípravkov a 7 tipov ako ich používať.

Bronzová je in! 7 najlepších samoopaľovacích prípravkov a 7 tipov ako ich používať.

opaľovanie

Asi sa všetci zhodneme na tom, že opálenie pristane každému. Tak nečakajte na leto, krásne opálenú pleť môžete mať už teraz vďaka samoopaľovacím krémom! Tie dodajú vašej pokožke bronzový odtieň ľahko a rýchlo a navyše sa vyhnete škodlivému UV žiareniu.

Základom je zvoliť ten správny samoopaľovací prípravok a vyvarovať sa chýb pri aplikácii, pretože následky použitia nekvalitného samoopaľovacieho prípravku nesprávnym spôsobom môžu byť dosť nepríjemné. Prečítajte si triky, ako krém najlepšie aplikovať a aké produkty sú považované za najlepšie na trhu.

Ako samoopaľovacie krémy správne používať?

  • Pred aplikáciou samoopaľovacieho krému je dobré použiť telový peeling, ktorý sa postará o to, aby bola vaša pleť hladká a krém nezanechával tmavé škvrny.
  • Pokožku poriadne vysušte uterákom a použite hydratáciu - predovšetkým na lakte, kolená, členky a okolie nosných dierok.
  • Samoopaľovací prípravok vyberajte podľa toho, aby korešpondoval s tónom vašej pleti. Nie podľa toho, aký odtieň by ste si priali. Je vždy lepšie radšej dve až štyri aplikácie počkať, než dosiahnete ten správny odtieň.
  • Krém aplikujte dlaňami (môžete použiť aj latexové rukavice). Vždy vmasírujte minimálne jednu čajovú lyžicu krému naraz krúživými pohybmi od spodnej časti tela nahor. Paže a dlane nechajte nakoniec.
  • Pozor na tvár! Naozaj malé množstvo krému aplikujte končekmi prstov na čelo, líca, nos a bradu smerom zvnútra von. Buďte opatrné na oblasti okolo nosa a nad hornou perou - sú totiž suchšie a majú tendenciu absorbovať viac farby.
  • Počkajte minimálne 10 minút, než vaša pokožka krém absorbuje. Potom pleť poprášte detským púdrom, tým farbu zafixujete. Vyvarujte sa sprchovaniu aspoň na 6 - 8 hodín.
  • Ako odstrániť prípadné tmavé škvrny? Stačí miesto trieť cca dve minúty polovicou citrónu.
  • Aké samoopaľovacie prípravky sú najlepšie na trhu?
Samoopaľovací krém v spreji MATIS Paris Réponse Soleil

Samoopaľovací sprej pre všetky typy pokožky L' Oréal Paris Sublime Bronze

Samoopaľovací olej na telo a tvár Dior Bronze Auto-Bronzant

Samoopaľovacie telové mlieko Clinique Sun Self Sun

Tip pre citlivú pokožku - samoopaľovací sprej Bioderma Photoderm Autobronzant

Ak chcete získať opálený vzhľad okamžite, vyskúšajte:

Telový make - up AirStocking For Body

Pančuchy v spreji AirStocking Premier Silk

Odporučte ostatným váš obľúbený samoopaľovací prípravok...