Buď sám sebe pánom

Hogu Boss novinka

 

Notino predstavuje parfumovanú vodu BOSS Bottled, ktorou vyzýva každého muža na oslavu svojej vlastnej cesty životom.

 

Vo svete, v ktorom je cesta k sebarealizácií rozmanitejšia ako kedykoľvek predtým, môže byť každý muž tým, kým chce. Elegantná parfumovaná voda stelesňuje potreby a túžby moderného muža a potrebu byť sám sebe pánom a dáva kampani s názvom „Muž dneška“, ktorej tvárou je celosvetový ambasádor vône – Chris Hemsworth, nový odvážny smer.

Hugo Boss zloženie

Sofistikovaná kombinácia korenia a ovocia

Táto drevito-korenistá kompozícia prináša novú intenzitu tepla a živosti, ktoré sú charakteristické pre nadčasový BOSS Bottled, a za svoju silu a dômyselnosť vďačí skúsenej parfumérke – Honorine Blanc, ktorá použila celý rad výlučne prírodných ingrediencií. Nával vône jabĺk a bergamotu v protiklade so štipkou čierneho korenia prebúdza zmysly, zatiaľ čo korenisté srdce rozvinuté návykovým gaštanovým, kardamómovým a škoricovým olejom preniká k základným tónom tmavého vetiveru a pižma, aby prinieslo na pokožke zakončenie s tónmi dymu a kože.

 

Ikonický flakón BOSS Bottled iba zdôrazňuje významnosť vône – obsahuje sivo zafarbenú vôňu s teplými gaštanovými podtónmi, ktoré odrážajú hlboké maskulínne tóniny parfumovanej vody. Dopĺňa ho posledný vkusný detail – brúsený zlatý uzáver.

 

Parfumovaná voda BOSS prináša svieže, energické a intenzívne tóny, ktoré povzbudzujú a inšpirujú dynamického muža dneška a dopĺňajú jeho vrodené ambície a snahu. Dokonale odráža niektoré z jeho najzákladnejších túžob: opätovné spojenie so svojím vnútorným ja, zvládnutie vlastného príbehu a definovanie vlastných mier úspechu.

 

tvár Hugo Boss

BOSS BOTTLED: Tvoja vlastná cesta vpred

Nová parfumovaná voda BOSS Bottled kombinuje aromatické jablko a škoricu so základnými tónmi olivového a santalového dreva, ktoré dodávajú svieži, intenzívny a maskulínny pocit.

  1. Vrchol mužského šarmu
  2. Vôňa, ktorá vzbudzuje dôveru a úspech
  3. Starostlivo vybrané odborníkmi pre čistú vôňu

 

BOSS Bottled Unlimited – Neodmysliteľná pre energického muža dneška.

BOSS Bottled Night – Elegantný. Zvodný. Dobyvateľ noci.

BOSS Bottled Sport – Pripravený na výzvu.

BOSS Bottled – Objav sám seba s nadčasovou vôňou.

BOSS Bottled Infinite – Úspech s každým nádychom.

BOSS Bottled Tonic – Nájdi sám seba vďaka intenzívnej sviežosti.