CALVIN KLEIN WOMEN: Vôňa pre ženy od žien

tváre kampane k novej vôni Calvin Klein Women

Prvý parfum od Rafa Simonsa, CALVIN KLEIN WOMEN, je poctou rozmanitosti žien.

Jemná a predsa silná. Zmyselná a predsa svieža. CALVIN KLEIN WOMEN je drevito-kvetinová vôňa, ktorá je spojením rôznych kontrastov ženskosti.

Voňavkárky Honorine Blanc a Annick Menardo vytvorili vôňu, ktorá je oslavou nie jednej ženy ale celého množstva žien - skupiny jednotlivkýň, v ktorej každá z nich má svoj vlastný hlas.  Inšpiráciu čerpali z pocitu voľnosti a nekonečných možností, čo dáva moderným ženám možnosť oslavovať každý aspekt ich ženského ducha.

nový parfém pre ženy CK WOMEN

Esencia krehkých lupeňov pomarančových kvetov a vrstvy čerstvých plodov eukalyptu odkrývajú jadro aljašského cédrového dreva. Streknite jemne za ušami a na miestach, kde cítiť pulz vášho srdca, a budete cítiť inšpiráciu ženskej zmyselnosti. Ráno stačí jemná vrstva a ako sa deň mení na večer, pridávajte ďalšie vrstvy.

nový parfém pre ženy Calvin Klein Women na Notine

Najnovšia kampaň značky, #IAMWOMEN, je o skupinovej individualite, ktorá spája všetky ženy. Pluralita v spojení s individualitou. Oslava mladých hviezd Hollywoodu a legendárnych ikon rokov minulých, ktoré inšpirujú mladú generáciu.

tváre kampane CK Women herečky Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan

Tvárami kampane sú Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan, herečky zdieľajú svoje príbehy o ženách, ktoré ich inšpirovali, od večne živých legiend až po členky rodiny. Pýtanie sa otázky „Kto sú ženy vášho života?“ s cieľom rozprúdiť celosvetovú diskusiu, kde ženy odkrývajú svoje jedinečné osobnosti, a uctievanie žien, ktoré im pomohli byť tým, čím a kým sú dnes.

zloženie vône Calvin Klein Women

Spoznajte celú kolekciu CALVIN KLEIN WOMEN - parfumsprchový gél a telové mlieko.