Celý rok na pláži s BED HEAD TOTALLY BEACHIN´

plážový look s TIGI Bed Head

Plážový look nemusíš získať len na slnku a pláži. Najhorúcejšie dovolenkové účesy si vieš vykúzliť, aj keď sa na pláž celé leto nedostaneš. Práve pre tých, ktorí nemôžu utiecť v lete na pláž, prináša TIGI BED HEAD pláž priamo do mesta! Letná rada od TIGI - Bed Head Beachin' nielen chráni vlasy pred účinkami morskej vody, piesku a mimoriadne silnými slnečnými lúčmi, ale tiež bojuje s krepovaním vlasov a ich zamotávaniu. Letné produkty Bed Head Beachin´ sú špeciálne vyvinuté na to, aby si sa nezamotal do svojich vlasov.

ČISTENIE A REGENERÁCIA

Čistiaci gélový šampón Totally Beachin´ s kondicinérom si zamiluješ na prvé použitie. Obsahuje extrakt z Aloe Vera a vitamín E. Ak použiješ šampón Totally Beachin´ v kombinácii s kondicionérom, úspech bude zaručený!

 • Redukuje lámanie končekov vlasov vo viac ako 98% ách prípadov
 • Vhodný pre všetky typy vlasov
 • Chráni farbu vlasov

užite si leto pri vode s plážovým lookom

OCHRANA A PRÍPRAVA VLASOV

V lete vždy používaj ochranné prostriedky na vlasy! Nikdy nezabudni na ochranný sprej Beach Bound™ pre farbené vlasy, ktorý je plný extraktu z grapefruitu. Má anti-frizz efekt, chráni vlasy pred poškodením teplom a má UV filtre, ktoré chránia a uchovávajú vnútorné proteínové väzby vo vlasových vláknach, ktoré bojujú proti vysúšaniu vlasov a vymývaniu farby. Pre odolnejšie a pevnejšie vlasy.

 • Chráni vlasy až do teploty 230°C!
 • Chráni farbu vlasov

Beach Freak™ je hydratačný sprej na vlasy. Účinne ich hydratuje a zároveň zabraňuje ich zauzleniu. Obsahuje výťažky z chaluhy, minerálov a proteínov a zachráni tvoje vlasy pred panikou. Keď sú tvoje vlasy úplne zapletené, rozcuchané a neupraviteľné, extra výživné proteíny z morských rias ich zregenerujú a vrátia im prirodzenú krásu.

 • Zjemňuje, hydratuje a zvlhčuje vysušené vlasy
 • Ideálny sprej pre normálne až pevné vlasy

produkty pre plážový look s BED HEAD TOTALLY BEACHIN´

ŠTÝL A ZÁVEREČNÁ ÚPRAVA

Každodenný štýlový šetrič! Rýchlo-schnúci slaný textúrovací sprej Queen Beach™ obsahuje balijskú morskú soľ. Pomôže ti zvládnuť krepatenie kučeravých vlasov a chráni ich pred zničujúcimi účinkami letného slnka a vody. Vytvára nádherný lesk a pevný objem s perfektnou prirodzenou textúrou. Tvoje kučery ostanú krásne definované a stále hebké na dotyk.

 • Plážová textúra po neskutočných 24 hodín
 • Ideálny pre jemné vlasy

Magická gélová hmla v rozprašovači na definovanie kučier Beach Me™ s extraktom z morských rias dodá vlasom spevnenie, lesk a zadefinuje obyčajné kučery na morské vlny a kučery. Vytvor si perfektné oceánske vlny s prirodzenou textúrou. Nezáleží na tom, či máš vlasy kučeravé, vlnité, alebo rovné – získaš absolútnu kontrolu a pružné spevnenie.

 • 24 hodinová ochrana proti vlhkosti a objemu!
 • Ideálna pre vlnité a kučeravé vlasy