CeraVe: ikonická americká kozmetika bude rozmaznávať aj vás!

Ak si v posledných rokoch nejaká telová kozmetika získala vo svete rešpekt, tak CeraVe. Za morom patrí k najrýchlejšie rastúcim značkám, a som si istá, že aj u nás vyvolá poriadny rozruch!

nová značka kozmetiky CeraVe

 

Keď som sa chystala testovať CeraVe, bol to skoro posvätný okamih. Také to napätie, ktoré cítite napríklad pred stretnutím s osudovým mužom! A ona je aj CeraVe osudová. Vytvorená v spolupráci s dermatológmi, neparfumovaná, hypoalergénna, nemastná, a napriek tomu „nabúchaná na prasknutie“. Získa si vás.

Prírodné ceramidy

CeraVe stavia svoje až zázračné pôsobenie predovšetkým na ceramidoch. To sú pokožke vlastné lipidy (tuky), ktoré majú na starosti obnovu kožnej bariéry a dlhodobú hydratáciu pleti. Lenže… vplyvom vnútorných aj vonkajších faktorov sa ich obsah znižuje. A to máte potom tie šupinky, prasklinky, podráždenú pokožku, ba dokonca aj niektoré ochorenia (psoriázu, ekzémy alebo rosaceu). To všetko len preto, že koži chýbajú ceramidy. CeraVe ich doplní, znovuobnoví kožnú bariéru a tiež dokáže podporiť tvorbu vlastných lipidov. Čo znamená jediné: hladkú, vyživenú, hydratovanú pokožku!

Ďalšie prísady

Ale to nie je všetko. Ceramidy sa pri CeraVe stretávajú s kyselinou hyalurónovou a nesmiem zabudnúť ani na glycerín, phytosphingosin a cholesterol. Áno, cholesterol! V krvi škodí, ale pre pokožku je užitočným lipidom dodávajúcim pružnosť. A aby z toho všetkého ťažila maximum, stojí CeraVe na patentovanej MVE® technológii, ktorá umožňuje postupné uvoľňovanie dôležitých látok v priebehu 24 hodín a ručí za nepretržitú hydratáciu!

hydratačná telová starostlivosť CeraVe

Na vlastnej koži

CeraVe vám ponúkne starostlivosť v troch radoch: čistiace produkty, krémy a mlieka na tvár aj telo a starostlivosť o ruky a nohy.

Penivý čistiaci gél pre normálnu až mastnú pleť ma ako milovníčku čistiacich produktov baví. Aj moja normálna pleť má v lete sklony sa mastiť, ale gél to dokáže držať pod kontrolou. Pre mastnú pleť musí byť naozaj spásou. Dobre sa aplikuje aj krásne pení. A môžete vyberať ešte čistiacu emulziu s hydratačným účinkom či tuhé čistiace mydlo s hydratačným účinkom!

Čistá pleť skvele reaguje na hydratačný krém s SPF 25. Na rozdiel od iných s SPF nepripomína hutný opaľovací krém. Je ľahučký a hneď môžete použiť make-up, púder či bronzer. Pre suchú a veľmi suchú pokožku sa hodí hydratačný krém na telo aj tvár, ktorý je medzi CeraVe najobľúbenejší! A aj keď je výživný, nemastí. Alebo sa môžete s dôverou obrátiť na hydratačné telové mlieko na telo aj tvár.

Radosť vám urobí aj obnovujúci krém na ruky. Ale pre mňa bude už navždy TOP obnovujúci krém na nohy. V lete chodím naboso – milujem to. Ale platím za to popraskanými pätami a tvrdou kožou. S CeraVe sa však konal malý zázrak. „Pred“ a „po“ je neopísateľný rozdiel. A ten skrátka musíte zažiť aj na svojej vlastnej koži!