Čierna alebo biela: ku ktorému tímu sa pridáte vy?

Existujú dva typy ľudí – tí, čo sa radšej sprchujú a tí, ktorí preferujú kúpeľ. Jedni, čo vytláčajú pastu tak ako im príde pod ruku a druhí, ktorí začínajú po poriadku od konca. Nech patríte do jedného alebo druhého tímu, jedno je jasné: Garnier vám pomôže nájsť tú správnu starostlivosť pre váš typ pleti!

peeling a čistiaca maska proti čiernym bodkám Garnier Pure Active

Trápia vás rôzne nedokonalosti pleti, ako sú čierne bodky, pupienky alebo prebytočný maz? Tak práve na vás Garnier myslel pri vývoji dvoch jedinečných produktov starostlivosti o pleť. Pure 3v1 s rôznymi druhmi ílov a eukalyptom a Pure Active 3v1 s aktívnym uhlím. Aj keď sa líšia vo farbe a zameraní, cieľ majú spoločný, a to čistú, zdravú pleť bez nedokonalostí. Sú vhodné pre dievčatá aj pre chlapcov a môžete ich používať hneď troma spôsobmi – ako čistiaci gél, peeling alebo masku.

natri to čiernym bodkám s Garnier Pure Active 3v1

A teraz vám pomôžeme s rozhodnutím. Čierna alebo biela? Ílová alebo s aktívnym uhlím? Biela varianta Pure 3v1 je určená proti kožným nedokonalostiam, hlavne pupienkom. Perfektne vyčistí vašu pleť a zabraňuje tvorbe nadbytočného kožného mazu, a to vďaka obsahu prírodných ílov. Táto každodenná starostlivosť je obohatená tiež o výťažok z eukalyptu pre ukľudnenie pleti. Na druhej strane čierny Pure Active 3v1 slúži ako okamžitá pomoc proti čiernym bodkám. Jeho zloženie obsahuje aktívne uhlie, ktoré na seba viaže nečistoty ako magnet a problematická pleť je tak hneď intenzívne očistená.

Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti s týmito dvoma pomocníkmi starostlivosti o pleť a sledujte nás na Instagrame @notino_sk a @garnier_czsk.