CK EVERYONE: Čistá autentickosť

 

CK EVERYONE

 

Calvin Klein predstavuje CK EVERYONE: prvú vôňu tejto značky, ktorá je čistá, pre obe pohlavia a šetrná pre životné prostredie

 

Časy sa menia, nová generácia dáva svetu sviežu mladistvú kvalitu. Už nezáleží na rodových označeniach a klasifikáciách, ale na neobmedzenej autentickosti, individualite a jednote, ktorá odmieta stereotypy a sociálne normy. Dnešní mladí ľudia, nespokojní so súčasným stavom, si vážia účelovosť a vedome sa usilujú o ekologický a trvalo udržateľný životný štýl, aby z našej planéty urobili lepšie miesto na život.

Slávny výrobca parfumov Alberto Morillas sa nechal inšpirovať mladými ľuďmi a ich postojom odhodlanej, zmysluplnej provokácie a vytvoril vizionársku citrusovú vôňu, ktorá kombinuje organický pomaranč, zmyselnú pačuli, cédrové drevo a svieži zázvor, čím evokuje pocit bezrodovosti a úplnej priehľadnosti. Vďaka sviežemu akordu modrého čaju a čistým, vodnatým tónom tento denný parfum dodáva pocit individuality, ktorá je posilnená inkluzivitou bez požiadaviek a otvorenou účasťou vo viacerých komunitách.

CK EVERYONE

 

CK EVERYONE je predstaviteľom tejto doby. Vyjadruje všímavosť mladých tým, že prijíma moderné postoje k trvalej udržateľnosti. Luxusná unisex vôňa je úplne vegánska – obsahuje zložky, ktoré majú prírodný pôvod a jej obal je vyrobený z recyklovaných materiálov, ktorý sa po odstránení pumpičky dá ďalej recyklovať.

V modernom svete, ktorý vibruje mladistvou energiou a je v pohybe vďaka kultúrnym hnutiam, sme odstránili hranice, aby sme mohli byť verní sami sebe a ostatným. Objavte tiež čistú autentickosť a vyjadrite lásku každému svojmu ja prostredníctvom novej vône CK.

Nový parfum CK kombinuje sviežu citrusovú vôňu pomaranča, zmyselnú vôňu pačuli a hlbokých drevitých tónov pre čistý a priehľadný pocit bez ohľadu na pohlavie.

 

Unisex vôňa