CK ONE SUMMER: POCIT LETA

Calvin Klein, novinka. vôňa leta, CK One Summer

CK ONE od značky Calvin Klein je známa citrusová vôňa pre ženy aj mužov.  Stelesňuje univerzálneho ducha v rôznorodom svete.  Tento ikonický parfum vyjadruje neochvejnú odvahu a zároveň mladistvú sviežosť a bezstarostnosť.  Oslavuje individualitu a jednotu a evokuje nadšenie z neobmedzených možností. Parfum spája osviežujúce tóny zeleného čaju, papáje a bergamotu  v dokonalej harmónii s jemnými náznakmi muškátového orieška, fialky, kardamómu a ruže.  CK ONE je prepojenie mužskosti a ženskosti. CK ONE revolučne odmieta tradičné genderové stereotypy, mieša ženské kvetinové tóny a mužské pižmo do jednej unisex harmónie, ktorá sa zavďačí každému.

ingrediencie, čo sa skrýva v CK ONE SUMMER, zloženie CK ONE SUMMER

Nový osviežujúci parfum z limitovanej edície CK ONE SUMMER 2021 čerpá inšpiráciu z chladnej oázy uprostred parnej americkej púšte. Táto unisex vôňa symbolizuje leto a oslavuje ho jasnou citrusovo drevitou vôňou. Energická vôňa evokuje morský vánok, svieže vrchné tóny mandarínky, zázvoru a morskej soli  prekladané strednými tónmi šalvie a základom zo santalového dreva a jantáru, ktorý vôni dodáva nádych prchavej zmyselnosti.  Parfum CK ONE SUMMER prestavuje bezstarostnú mladistvosť a pôžitok z dlhých dní na pláži.

flakón CK ONE SUMMER

Flakón navrhnutý surrealistom Mishkom je zdobený modrozeleným prechodom so skresleným textom inšpirovaným letnými horúčavami.

Doprava zdarma ku každému nákupu vôní z kolekcie CK One a špeciálny darček k nákupu novinky.