Čo bude v móde budúci rok?

Leto je bohužiaľ na konci a rozhodne nie ste sama, ak sa už nemôžete dočkať toho ďalšieho. Chcete vedieť, aké trendy budú vládnuť na jar a v lete budúci rok? Pozrite sa na make-up looky, ktoré tento týždeň ovládnu parížsky týždeň módy.

Looky z parížskeho móla pre vás okomentovala make-up artistka značky L'Oréal Paris, Renata Zelinková, ktorej rady ocení každá žena, ktorá by si rada vytvorila líčenie z prehliadkového móla v pohodlí domova.

L'Oréal Paris Fashion Week

Paris Fashion Week sa koná v meste módy od 25. septembra do 3. októbra a predstavuje trendy v mnohých oblastiach na jar a leto 2019.

Look 1: Party Look

S týmto líčením zažiarite rovnako ako hviezda prehliadkového móla aj vy, a to nielen na večierku. Inšpirujte sa 80. rokmi a nebojte sa zvýrazniť oči aj pery zároveň. Make-up True Match zmiešajte s tekutým rozjasňovačom Glow Mon Amour a naneste ho jemne, aby pleť náležite zažiarila. Multifunkčnou linkou na oči Paradise Extatic orámujte svoje oči, aby boli bábikovsky okrúhle. Ak to tvar vašich očí dovolí, tak zvýraznite aj vnútorné viečko pre ešte väčší dôraz, pri vonkajšom kútiku vytvorte krátku zahnutú grafickú linku, ktorá dodá dojem dlhých rias. Na tiene pri tomto looku zabudnite, namiesto toho sa sústreďte na riasy. Nalíčte ich starostlivo riasenkou False Lash Xfiber Xtreme hore aj dole a vôbec ňou nešetrite. Obočie nechajte jemné, len ho ľahko vyplňte a zafixujte s pomocou pomády na obočie Paradise Extatic. Celý look dokončite výrazným červeným rúžom z kolekcie Color Riche Shine v odtieni 350 Insanesation, potom budete neprehliadnuteľná.

Party Look by L'Oréal Paris 

Look 2: Colorful Look

Líčenie očí v jednom tóne je novým a jednoducho zvládnuteľným trendom. Ružovo-fialový tón z palety očných tieňov Berry Much Love naneste kompaktne len na horné viečko a tvar oka zväčšite roztieňovaním smerom von k spánkom. Horné riasy len jemne prečešte riasenkou Paradise Extatic, aby ste nezatienili jednofarebnosť líčenia. Pleť aj pery nechajte nalíčené minimálne. Na pleť použite dlhotrvajúci tekutý make-up Infaillible a na neho len rozjasňujúcu paletku La Vie En Glow na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa a stredu hornej pery. Na pery použite dlhotrvajúci rúž a lesk Infaillible v odtieni 111 Permanent Blush, ktorý nechá vyniknúť výraznú farbu tieňov na očiach.

Colourful Look by L'Oréal Paris

Look 3: Nude Look

Nová podoba nude looku používa na zvýraznenie aj iné ako neutrálne farby. Pleť zjednoťte s make-upom True Match, a s paletkou očných tieňov La Petite Palette v odtieni Optimist nalíčte oči hravým spôsobom - na spodnom viečku vytvorte zeleným tieňom jemnú monolitickú linku, ktorú dôkladne roztieňujte, na horné viečko použite jemný telový tieň a smerom k obočiu ho zjemnite. Kútiky očí rozžiarte tieňmi z rozjasňujúcej paletky La Vie En Glow. Pre toto líčenie je dôležité tiež upravené obočie, starostlivo ho dokreslite fixkou na obočie Brow Artist Micro Tattoo. Správnou dávkou kvalitnej riasenky dosiahnete príjemný kontrast a zvýraznenie, riasenku False Lash Xfiber Xtreme nanášajte postupne od končekov rias ku korienkom, aby bol výsledný efekt perfektný, a to najmä na hornom viečku. Spodné riasy nalíčte len minimálne. Ľahké zvýraznenie líc broskyňovým odtieňom lícenky Life's a Peach ponechá celému líčeniu dávku prirodzenosti a bude pôsobiť sviežo aj nonšalantne. Jemná farba rúžu Color Riche Balmain v odtieni Urban Safari dodá perám hydratáciu a je konečnou bodkou celého líčenia.

Nude Look by L'Oréal Paris

Look 4: Retro Look

Milujete retro? Potom je tento inšpiratívny a jednoduchý look mixu 70. a 80. rokov pre vás ten pravý. Pleť zjednoťte malým množstvom BB krému Bonjour Nudista, ktorý vylepšite ešte pomocou niekoľkých kvapôčok rozjasňovača Glow Mon Amour, aby ste dosiahli hviezdneho vzhľadu pleti. Pokiaľ máte pehy, nechajte ich ľahko presvitať, len tak dosiahnete prirodzenosť. Kvapku rozjasňovača použite aj nad hornou perou, na spánkoch a lícnych kostiach, krásne vyzerá aj vo výstrihu. Riasenkou Paradise Extatic starostlivo nalíčte a natočte jednotlivé riasy pre dosiahnutie hlbokého pohľadu. Nanášajte ju trpezlivo, kým nebudú riasy dokonalé a budú mať ten správny objem. Krásna šťavnatá farba pier je pre tento make up zásadná, celé pery vykreslite použitím štetca, ale zabudnite na prísne kontúry. Rúž Color Riche Shine v odtieni 352 #BeautyGuru skvele doplní sexy poňatie celého looku.

Retro Look by L'Oréal Paris