Dámske parfémy Chanel

Gabrielle Bonheur „Coco“ Chanel – to je meno talentovanej Francúzky, vďaka ktorej sa zrodila dnes už celosvetovo známa značka Chanel. Jej úchvatné módne návrhy a zmyselne ženské vône si veľmi rýchlo získali pozornosť a srdcia žien zo všetkých krajín našej planéty. Medzi najžiadanejšie produkty slávnej značky Chanel patria i v súčasnosti najmä parfémy. Poďme sa teraz pozrieť, ktoré z luxusných dámskych vôní Chanel sa stali výnimočnými, neustále žiariacimi hviezdami v nekonečnom vesmíre parfémov.

dámske parfémy Chanel

Chanel Allure
 

Pokiaľ chcete zvýrazniť svoju ženskú zmyselnosť, Chanel Allure je bezpochyby správnou voľbou. Dokonale zdôrazní jedinečné kúzlo, ktoré je ukryté v každej žene. Sladká, opojná vôňa je kombináciou osviežujúcich citrusových plodov, orientálneho jazmínu a skvostnej magnólie. Nechajte sa uniesť touto unikátnou vôňou, ktorej určite rýchlo podľahnete.

Chanel Chance
 

Svieža, okúzľujúca vôňa Chanel Chance v sebe ukrýva nevšednú kompozíciu ružového korenia so zrelým citrónom, šťavnatým ananásom, delikátnym jazmínom a zaujímavým hyacintom. Tento znamenitý parfém je neustálym zdrojom inšpirácie pre tie, ktoré sa neboja nových vecí a zážitkov. Chanel Chance je ľahká vôňa plná vitality a sviežosti.

Chanel Cristalle
 

Chanel Cristalle predstavuje sladkú, letnú vôňu, ktorá je vhodná na každodenné nosenie. Tento kvetinový parfém si zachováva ľahkosť a sviežosť, vďaka ktorej sa budete cítiť príjemne naladená po celý deň.

Chanel Allure Sensuelle
 

Tajomná, iskrivá a zmyselná - taká je vôňa Chanel Allure Sensuelle. Tento ľahký kvetinový parfém zvýrazní ženskú zmyselnosť a emócie. Dokonalá kombinácia zrelých citrusov, sviežeho bergamotu, sicílskej mandarínky a bulharskej aj tureckej ruže prináša príjemnú, jemne orientálnu arómu. Nebojte sa podčiarknuť svoju krásu. S výnimočným parfémom Chanel Allure Sensuelle budete vždy neprehliadnuteľná.

Chanel Coco

Chanel Coco je v dnešnej dobe klasikou. Aj keď vznikla už v roku 1984, patrí i naďalej medzi obľúbené ženské vône. Hrejivé tóny Chanel Coco vám ponúknu obdivuhodné esencie kvetín a ovocia s jemne korenistým akordom. Ich prelínaním vzniká príjemne iskrivá vôňa s nádychom východných diaľok, ktorá dokonale doplní osobnosť každej ženy.

Chanel CocoMademoiselle

Vynikajúca vôňa Chanel Coco Mademoiselle je ideálnou voľbou pre mladé, sebavedomé ženy, ktoré sa neboja zdôrazniť svoju nespútanosť. Svieži, iskrivý parfém je odrazom modernej doby. Vďaka jeho skvostnému zloženiu budete vždy stredobodom pozornosti. Buďte elegantná a neprehliadnuteľná s Chanel Coco Mademoiselle.

Chanel ChanceEau Tendre
 

Dlhotrvajúca, osviežujúca a zmyselne hravá vôňa je ukrytá pod názvom Chanel Chance Eau Tendre. Tento neobyčajný parfém je určený predovšetkým ženám, ktoré sa neboja ukázať svoju ženskú spontánnosť a zvodnosť. Sladká kvetinovo-ovocná vôňa si získa nielen vás, ale aj vaše okolie.

Chanel No.19
 

Magicky podmanivá vôňa Chanel No. 19 z roku 1970 v sebe odráža nové možnosti. Tento nadčasový, kvetinový parfém v sebe ukrýva tóny dreva a vetiveru, čím vzniká tajomne uhrančivá aróma, ktorá urobí každú ženu príťažlivú a najmä záhadnú.

Chanel No. 5
 

Táto opojná vôňa, ktorá elegantným spôsobom zdôrazňuje ženskú zmyselnosť, patrí k najslávnejším parfémom všetkých dôb. Luxusný parfém je nesmierne obľúbený a získava si ženy z generácie na generáciu. V roku 1921 bol predstavený verejnosti, a od tej chvíle sa k nemu ženy z celého sveta neustále vracajú. Táto jedinečná, nadčasová vôňa zdôrazňuje ženskú osobnosť, jej krásu, zvodnosť a eleganciu. Chanel No. 5 je jednoducho parfémovou klasikou, ktorú si zamilujete.

Chanel No. 5 Eau Premiere
 

Chanel No. 5 Eau Premiere predstavuje novú verziu slávneho parfému Chanel No. 5. Rovnako ako v prípade svojho predchodcu, ide o zmyselnú, jemnú vôňu, ktorá je vhodná pre elegantné a sebavedomé ženy. Rozdiel je najmä v ľahkosti vône – Chanel No. 5 Eau Premiere je značne ľahšia než Chanel No. 5, a tým vhodná na akúkoľvek príležitosť.