Darčekové sady kozmetiky - vyberte vhodný darček

Vianoce sa blížia a mnohí z vás si možno neviedia rady, čím tento rok potešia svojich najbližších. Uprostred predvianočného zhonu bohužiaľ väčšinou ani nemáme čas naozaj starostlivo vybrať ten správny darček na Vianoce a tak sa veľmi často stáva, že nakúpime niečo, čo blízky nevyužije. Skvelým tipom pre tohtoročné Vianoce sú jedinečné darčekové sady kozmetiky, s ktorými určite nikdy nesiahnete vedľa. Pri každej sade nájdete popis, čo všetko obsahuje (pod názvom produktu). Takéto darčekové sady majú totiž tú výhodu, že sú luxusné, dobre vyzerajú, sú praktické a potešia tak určite každého.

Ďalšou nespornou výhodou darčekových sád je, že výber jednotlivých produktov za vás už urobil výrobca. Nemusíte si tak lámať hlavu čo sa k čomu hodí, čo zaiste ocenia aj muži, ktorí sa v kozmetike väčšinou  nevyznajú.Veľkou výhodou darčekových setov tiež je, že ich môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova a potom si už len počkať na zásielku. Ušetrí vám to tak veľa času stráveného nielen zložitým rozhodovaním pri výbere darčekov, ale tiež nebudete musieť predvianočný čas tráviť v nákupných centrách a môžete ho tak využiť pre iné vianočné prípravy či stráviť tento čas radšej s vašimi blízkymi. 

Darčekovú sadu tiež môžete vybrať podľa obľúbenej značky toho druhého. Sady totiž majú aj tú výhodu, že jednotlivé balenia obsahujú výrobky vždy od jednej firmy. Vďaka tomu sa tak nemusíte báť, že by ste kozmetiku vybrali zle.

 

 

 

Dárkové sady kosmetiky

 Pre ženy je špeciálne navrhnutá skvelá darčeková sada od Lancome. Táto luxusná kazeta sa skladá z riasenky na predĺženie rias, exkluzívneho dvojzložkového odličovača a z krému starajúceho sa o očné okolie.

 

 

 

 

 

 

Dárkové sady kosmetiky

Ďalšou jedinečnou kazetou pre dámy je kozmetická sada kvalitnej kozmetiky Vichy, alebo sada Schwarzkopf Professional Smooth Shine obsahuje jedinečnú vlasovú kozmetiku skladajúcu sa zo šampónu, kondicionéru a vlasovej kúry

 

 

 

Dárkové sady kosmetiky

 

darčekových sadách však nenájdete len kozmetiku, ale tiež môžu obsahovať napríklad skvelú sadu veľmi praktických štetcov na líčenie. Takýto praktický set ponúka značka BrushArt Face. V sade štetcov nájde každá žena všetky pomôcky, ktoré potrebuje k svojmu dokonalému nalíčeniu. 
 

 

 

Dárkové sady kosmetiky

 

Je známe, že muži majú radi praktické darčeky. Na Vianoce ich tak môžete prekvapiť exkluzívnymi sadami, ktoré im budú presne ušité na mieru. Kozmetický cestovný set Vichy Homme Sensi-Baume obsahuje všetko, čo muž potrebuje na cestách. Sada sa skladá z peny na holenie, balzamu po holení, hydratačného sprchového gélu a šampónu 2v1 a DERCOS posilňujúceho šampónu na vlasy. Súčasťou sady je samozrejme praktická kozmetická taška. 
 

 

 

Dárkové sady kosmetiky

Pre mužov, ktorí potrebujú mať svoju starostlivosť o vlasy vždy pri sebe sa zase perfektne hodí darčekový set 3DMENSION od Schwarzkopf Professional, ktorý sa skladá z tvarujúceho vosku na vlasy a z šampónu na vlasy aj telo. To všetko sa skvele vojde do špeciálnej designovej taštičky, ktorá je súčasťou setu.